Kristians Horners ir pagarinājis līgumu ar “Red Bull Racing” un turpinās vadīt šobrīd labāko F1 komandu vēl vairākas sezonas.

“Red Bull Racing” komandu Horners vada kopš tās debijas čempionātā 2005. gadā un šajā laikā viņa vadībā tā no viduvējas komandas pārtapusi par vienu no labākajām visā F1 vēsturē. Pēdējās trīs sezonas pēc kārtas tā uzvarējusi Konstruktoru kausā, bet Sebastians Fetels ieguvis savā īpašumā trīs titulus individuālajā ieskaitē.

“F1LV

Dažas dienas pirms jaunā RB9 bolīda prezentācijas komandas preses pārstāvis apstiprinājis, ka 39 gadus vecais Horners piekritis līguma pagarināšanai uz vairākām sezonām, lai gan neatklāja, uz cik tieši. Vēlāk komandas konsultants Helmuts Marko vācu laikrakstam “Sport Bild” atklāja, ka kontrakts pagarināts līdz 2017. gadam.

Vēl deviņdesmito gadu beigās Kristians Horners pats bija autosportists, bez lieliem panākumiem ar paša izveidoto “Arden” komandu piedaloties arī F3000 čempionātā, kas tagad pazīstams ar nosaukumu GP2. Jau 25 gadu vecumā Horners nolēma mest mieru braukšanai un pilnībā pievērsās komandas vadītāja pienākumiem, ko “Arden” galvgalī pildīja līdz pievienojās “Red Bull Racing”.

1 KOMENTĀRS