Krievu pilota Vitālija Petrova cerības turpināt karjeru Formula 1 čempionātā ir beigušās, apstiprinājusi viņa menedžere.

Jau vēstījām, ka piektdien Petrova līdzšinējā komanda “Caterham” vienīgo vēl pieejamo vietu pamatsastāvā aizpildīja ar holandiešu debitantu Gido van der Gardi. Vēl pa vienai brīvai vietai ir “Force India” un “Marussia” komandās, taču Petrovs vairs necer, ka varētu kādu no tām iekarot.

“F1LV

“Šī bija Vitālija vienīgā iespēja palikt F1 čempionātā uz 2013. gada sezonu,” krievu medijam “R-Sport” piektdien paziņoja Petrova menedžere Oksana Kosačenko. “Par “Caterham” komandas lēmumu uzzinājām jau dažas dienas iepriekš un to respektējam. Taču nesaku, ka to paredzējām.”

Petrovs pērn sezonas pēdējā posmā Brazīlijā izcīnīja 11. vietu, kas ļāva komandai Konstruktoru kausā apsteigt “Marussia”, izcīnīt desmito vietu un naudas balvā saņemt par vairākiem miljoniem USD vairāk.

Ar “Marussia” komandu Petrovs neesot runājis un šogad visitcamāk ieņems testpilota lomu kādā citā vienībā. Petrova menedžere norāda, ka citā čempionātā šosezon sportists neplāno braukt.

“Tagad ir jāapsēžas un jāapdomā visas iespējas, kas mums ir,” saka Kosačenko. “Vitālijam ir vairāki piedāvājumi palikt F1 apritē, tādēļ jāizvēlas, kas būtu labākais variants.”

Petrova nespēja atrast sacīkšu pilota vietu kādā no komandām lielākajā mērā saistīta ar nespēju piesaistīt sponsorus. Taču paredzams, ka 2014. gadā viņam vajadzētu būt iespējai tikt uz starta, jo nākamajā F1 sezonā kalendārā pirmo reizi iekļauts posms Krievijā, Soči trasē.

1 KOMENTĀRS