Igauņu rallija zvaigzne Ots Tanaks šogad aizvadīs ne vairāk kā piecus WRC posmus.

2012. gada sezonā “Ford” otrajā komandā “M-Sport” sportists aizvadīja pilnu sezonu, kas izvērtās avārijām bagāta, un kopvērtējumā igaunis ierindojās astotajā vietā. Pēc tam, kad rūpnīca paziņoja par plāniem aiziet no pasaules čempionāta, viņam neatradās vieta “M-Sport” sastāvā uz jauno WRC sezonu.

“F1LV

“Šobrīd mēs smagi strādājam un, ja viss izdosies, tad ceram vasarā piedalīties vairākos WRC posmos,” rallija “Liepāja-Ventpils” laikā sarunā ar “maxrally.com” pastāstīja Tanaks. “Vēl neesam padevušies. Domāju, ka nebraukšu vairāk kā piecos posmos, bet tad jau redzēs.”

Viņš turpina: “Šim mērķim nepieciešama kaudze naudas un ir dots īss laiks, lai to savāktu. Negribam visu izdarīt pavirši – vēlamies sagatavoties startiem par visiem 100 procentiem.”

Ralliju “Liepāja-Ventspils”, kas norisinājās aizvadītās nedēļas nogalē, Tanaks apmeklēja, lai palīdzētu savam tautietim Raulam Jētsam, kurš izcīnīja astoto vietu absolūtajā ieskaitē un ceturto “Production Car Cup” klasē. Pašam Tanakam mērķis šogad ir “paspīdēt” atsevišķos WRC rallijos, lai tuvākajā nākotnē atkal rastos iespēja startēt visos posmos.