Foto: flickr.comFormula 1 zvaigzne Kimi Raikonens izšķīries no sievas, ar ko bija precējies astoņus gadus.

Vēl braucot “McLaren” komandas sastāvā, 2004. gadā Raikonens apprecēja bijušo “Mis Skandināvija” titula ieguvēju Dženiju Dālmani. Somu izklaides žurnāls “7 Paivaa” tagad ziņo, ka abu ceļi ir šķīrušies.

“F1LV

“Tā ir patiesība, viņi ir aizgājuši katrs savu ceļu,” informāciju laikrakstam “Ilta Sanomat” apstiprinājis Raikonena personīgais asistents Ridu Kuvaja.

Turpat teikts, ka Raikonena līdzšinējā dzīvesbiedre jau izvākusies no abu 30 miljonus eiro vērtās mājas Šveicē.

Taču pats šķiršanās process Raikonenam varētu dārgi maksāt, ziņo Somijas televīzijas kanāls MTV3.Tagadējais “Lotus” pilots savas karjeras laikā ir sakrājis naudu un īpašumus vairāk kā 120 miljonu eiro vērtībā un daļu no tā visa būs jāatdot bijušajai sievai.

1 KOMENTĀRS

 1. Visu cienju sievieteem. bet tas ir kautkas,vinjam nekas nav jaadara.nauda ta pat vien ienaak kabataa:) raikonenam,naksies tagat dalju atdot ko pats pelniijis.bet sieva sanjems ta pat vien,ka bijusi vinju sieva:D:D es nevaru saprast,kapeec lauliibaa ir japaraksta shaadi liigumi.kur tev surota sapelnita nauda,jaatdod sievai?!?!?!

  • Pēc Tavām domām laikam tad sanāk – aprecos ar ko gribu, daru (intīmā sfērā) ar so personu, ko un kad gribu, lieku dzīvot līdzi SAVAM dzīves ritmam, nerēķinoties ar to, ka pretējais dzimums arī ir cilvēks un tikko kā rodas nesaskaņas, tad čau – nebāz nagus pie manas (vai tomēr savā ziņā – MŪSU) naudas??? Interesanta loģika! Godavārds…:)

  • Būs Raikonenam mācība, neplātīties ar savu naudu un netēlot krutu vecīti, kur viņš tāds nav. Pats viņš izmantoja Ferrari, diezgan bezatbildīgā veidā, tagad dabūs to pašu atpakaļ. Bet gan jau atradīs normālu sievieti, nevis kaut kādu zaglīgu žurku.

   • Ko nozīmē plātīties? To, ka F1 algotie piloti “kruti” nopelna, zina pat mazi bērni. Jā, viņam maksā daudz, savukārt šķiršanās no Ferrari – tur abas puses sevi parādīja arī gana “kruti”.
    Kā domā, ja, nedod Die’s, 🙂 Šūmahers šķirtos no sievas, viņš lētāk cauri tiktu, vai kāds cits? Gan jau arī Mika, Rons u. c. šķirteņi glītas summas noskaitīja pie šķiršanās.

   • Daudz nopelna tas ir viena lieta, bet nav nekāds noslēpums, ka Raikko ir uzdzīvotājs. Salīdzināt viņu ar Šūmi ir pilnīgi nevietā, jo tam ir gan ģimene, gan 7 tituli.

 2. Man ir smaga aizdoma, ka Kimi tik ļoti par šo pasākumu niespringst kā to dara mēdiji un vēl man ir aizdoma, ka gan jau puikam ar finansēm un juridisko pusi viss ir sakārtots. Protams, ka būs jāatloka pāris citroni un tas, manuprāt ir tikai loģiski, ja ir kopīgi īpašumi iegādāti kopdzīves laikā…:)

 3. Ja viņiem nav laulības līguma, tad visticamāk, ka puse būs tu-tū no īpašuma.
  Ja līgums ir – tad saskaņā ar to juristi visu sadalīs un sašķiros. Paši jau ne sudraba karotes, ne pēļus ar spilveniem nedalīs. Bērnu nav, arī problēmu mazāk līdz ar to.
  Nav nekāds noslēpums, ka viņu laulība jau ilgāku laiku bija tikai formalitāte.