Foto: flickr.comBijušais Formula 1 pilots Kamui Kobajaši drīzumā aizvadīs testus ar “Ferrari 458” sacīkšu auto un šosezon varētu startēt Lemānas tipa sacīkstēs.

Itāļu komanda “AF Corse” ir viena no labākajām, kas pārstāv “Ferrari” vārdu uz starptautiskās autosporta skatuves, startējot dažādās šosejas izturības sacīkstēs GT klasē. Tās sastāvā 26 gadus vecajam Kobajaši plānoti Spānijā un pēc viņam varētu tikt dota iespēja startēt WEC pasaules čempionātā, viens no kura posmiem notiks Lemānā, vēsta prese.

“F1LV

Pēc trim pilnām sezonām Formulā 1, japāņu pilotam šogad neatradās vieta “Sauber” sastāvā, bet ar sponsoru naudu nepietika, lai nopirktu sev iespēju turpināt karjeru pasaules čempionātā. Daudzi paredz, ka viņam būs ļoti grūti atgriezties F1, lai gan to Kobajaši ir izvirzījis par savu mērķi.

“Kamui šobrīd publika neredz un laikraksti par viņu neraksta,” savā publikācijā žurnālā GPX raksta pieredzējušais japāņu žurnālists Kunio Šibata. “Vēl decembrī viņa menedžments apgalvoja, ka noteikti atradīs Kamui iespēju februārī aizvadīt testus, taču testu braucieni Heresā notika bez viņa.”

Viņš turpina: “Kamui bija gatavs ieguldīt visu un jau runāja ar “Force India”, taču, ja šīs sarunas būtu veiksmīgas, Heresā viņš jau sēdētu šīs komandas mašīnā. Un tas mani uztrauc. Līdzjutēji baidās, ka tiklīdz Kamui būs spiests aiziet no Formulas 1, viņam vairs netiks dota iespēja atgriezties. Es pievienojos šīm bažām.”