Foto: HRT F1 TeamVisa bijušās Formula 1 komandas HRT īpašumā esošā tehnika ir pārdota.

Spānijas laikraksts AS vēsta, ka iegādi veicis labi zināmais automobiļu detaļu pārstrādātājs Teo Martins. Viņš iegādājies visu vērtīgo, kas komandai vēl bija atlicis.

“F1LV

Martina īpašumā tagad ir 2011. un 2012. gada F1 bolīdi, šova vajadzībām paredzētā formula, smagā mašīna, instrumenti, rezerves detaļas un citi komponenti. Savukārt komandas bāzes vieta Madridē šobrīd jau ir demontēta un pamesta.

“Īsumā, viss, ko iespējams pārstādāt un ko komanda varēja pārdot, ir pārdots,” teikts AS publikācijā. “Darījuma summa nav zināma”.

Teo Martins nav ticis vienīgi pie 2012. gada motoriem, ko komanda atgrieza “Cosworth” rūpnīcai, kā arī ātrumkārbām, kas tika nomātas no “Williams”.

1 KOMENTĀRS

  1. vienīgi jautājums – ja tas Teo paņēma arī autoklāvus un citas uzpariktes darbam ar carbonfibre – oglekļa šķiedru no kā veidota lielākā daļa formulas – tad kur ellē viņš to visu liks ? tirgos tālāk ? bet HRT nebija TIK vērīgas aparatūras, ja nu vien F3, F4, F5 tas varētu interesēt. A mož tas viss nāca komplektā. Interesanti kur ta tie amerikāņi un kanādieši bija ka šo afēru nogulēja ???