Foto: Aldis PutniņšViens no Formula 1 pazīstamākajiem un pieredzējušākajiem apskatniekiem uzskata, ka Luiss Hamiltons šogad pievienojās “Mercedes” komandai tikai un vienīgi naudas dēļ.

Jau ziņots, ka Hamiltons sešas sezonas startēja “McLaren” sastāvā, taču šogad jau pārstāvēs “Mercedes” vienību, kas pagaidām nav izcēlusies ar lieliem panākumiem, taču sola maksāt lielāku algu.

“Ja mēs salīdzinām šīs divas komandas, nonākam pie secinājuma, ka no sportiskā viedokļa Hamiltonam nav bijis iemesla pamest “McLaren”,” šveiciešu laikraksts “Blick” citē britu žurnālistu Toniju Dodginsu. “Domāju, ka viņš nomainīja komandu tādēļ, ka pilnībā paļaujas uz savu menedžeri.”

Dodginss runā par Saimonu Fulleru, pazīstamā šova “American Idol” radītāju, kurš uzņēmās Hamiltona menedžera pienākumus pēc tam, kad tos sportists pārtrauca sadarbību ar savu tēvu Entoniju Hamiltonu.

“Fullers pavisam noteikti ir panākumiem bagāts menedžeris,” turpina Dodginss. “Taču es viņu nenosauktu par sacīkšu braucēju. Es pat neesmu pārliecināts, vai viņu vispār interesē sports. Viņa menedžments ir pilnībā orientēts uz naudu. Fullers ļoti ieteica Hamiltonam pāriet uz “Mercedes” viena vienīga iemesla dēļ – tur viņš varēs nopelnīt daudz vairāk naudas nekā “McLaren” komandā.”

1 KOMENTĀRS

      • var būt arī tā kā Tu saki, visādi triki der šinī karā. 5-tā versija būtu nevis gaisa vadīšnai uz augšu, bet uz apakšu – uz tea-tray > grīdu > difuzoru. 6-tā ka tas ir lai panāktu lielāku piespiedspēku priekšgalā tādejādi veicinot priekšriteņu saķeri un vadāmību(ja tās par maz)

  1. P.S. ja kādam ir interese/nav slinkums angliski lasīt padziļinātus skaidrojumus, pētījumus un izklāstus par F1 mašīnu un to daļu uzbūvi vai iespējamo nozīmi, tad ir tāds http://www.scarbsf1 blogs – tur, gan ne pārlieku bieži, bet visos sīkumos tas viss tiek skaidrots. Vēl ir 1 blogs kur fani apspriež visādas f1 nianses, ja atkal atradīšu, tad ielikšu saiti. p.s. Craig Scarborough ir viens baigs nazis tajā jomā, starp citu Alda ‘kolēģis’ Worldpress. Tad vēl šis tas ir James Allen saitā http://www.jamesallenonf1 un http://www.f1technical.net

  2. Nauda vienmēr ir svarīgs faktors. Tomēr visas šīs epopejas sakarā var uzdot zināmu pretjautājumu – kāpēc gan viņam uzticīgi bija jāpaliek McLaren? Tikai tāpēc, ka šī komanda viņu tā teikt bija ‘izauklējusi’? Jau 3 sezonas McLaren nebija spējīgi uztaisīt labāko mašīnu. Kāpēc lai kaut kas mainītos tagad? Vai būtu jēga turpināt spēlēt ‘talantīgā puišeļa lomu’, ja var aiziet uz respektablu rūpnīcas komandu, kas viņu nolīgst jau pavisam citā statusā – kā superzvaigzni, uz kuru tiek liktas milzu cerības.