Finansiālu problēmu dēļ “Citroen” rūpnīca varētu atcelt plānus 2014. gadā startēt WTCC pasaules čempionātā, tādā veidā izjaucot Sebastiana Lēba nākotnes plānus.

“Citroen” un “Peugeot” īpašnieki “Group PSA” šonedēļ paziņoja par piecu miljardu eiro zaudējumiem 2012. gadā un tie ir lielākie zaudējumi, kas jebkad piedzīvoti. Līdz ar to pavisam noteikti tiks pārskatītas arī “Citroen” un “Peugeot” autosacīkšu programmas.

“F1LV

“Peugeot” nesen jau pārtrauca savu veiksmīgi iesākto Lemānas programmu, bet “Citroen” turpina dalību pasaules rallija čempionātā, kā arī gaida no rūpnīcas vadības atļauju uzsākt darbu pie WTCC automašīnas, ko plānots sākt izmantot 2014. gadā. Bija paredzēts, ka kopā ar “Citroen” komandu WTCC čempionātā startēs Sebastians Lēbs, taču tagad viņa nākotne kļuvusi neskaidra.

Labā ziņa ir tā, ka ekonomiskā situācija “Group PSA” iekšienē diez vai ietekmēs “Citroen” komandas plānus WRC čempionātā, jo šo programmu lielā mērā finansiāli atbalsta Abū Dabī pilsēta. Taču Lēbs jau ir paziņojis par aiziešanu no rallija un, ja viņam nebūs iespēja startēt WTCC, francūzis visticamāk brauks kādās citās šosejas sacīkstēs.