Foto: rallymotions.lvLatvijas rallija čempionāta trešais posms “Sarma 2013” uz starta pulcēs 105 ekipāžas, bet pirmais starta numurs piešķirts Aleksejam Lukjaņukam no Krievijas.

Lukjaņuks bija viens no ātrākajiem braucējiem rallijā “Liepāja-Ventspils”, kas bija pirmais un otrais Latvijas čempionāta posms, kā arī Eiropas čempionāta otrais posms. Toreiz Lukjaņuks avarēja un mašīnas bojājumu dēļ izstājās, taču Latvijas komandas ASRT pilota ātrumu prata novērtēt visi un LRČ trešajā posmā viņš startēs ar pirmo numuru.

“F1LV

Otrais starta numurs savukārt piešķirts Jānim Vorobjovam, kurš LRČ pirmā posma ietvaros izstājās, bet otrajā posmā ieguva vien četrus punktus savā N4 klasē. Viņš un Lukjaņuks sacentīsies ar “Mitsubishi Lancer EVO X” markas automašīnām.

Savukārt lietuvietis Dominiks Butvils, kurš brauks ar R4 ieskaites “Mitsubishi Lancer EVO X”, tātad tehniski varētu būt vēl ātrāks par abiem iepriekš minētajiem, uz starta stāsies ar trešo numuru.

Jāpiezīmē, ka sacensībās, kas 23. un 24. februārī notiks Apes un Gulbenes apkaimē, startēs arī lietuvietis Benedikts Vanags ar 2002. gada WRC auto (“Subaru Impreza WRC S8”), kā arī krievs Vasīlijs Grjazins ar S2000 ieskaites spēkratu (“Ford Fiesta S2000”).

Rallija “Sarma 2013” dalībnieku saraksts >>