Foto: F1Fanatics.co.uk

Šo svētdien Mihaels Šūmahers atgriezīsies sacīkstēs un piedalīsies WSK Euro Series kartinga sacensībās.

“F1LV

Šūmahers svētdienas sacīkstē Itālijas trasē “La Cona” pārstāvēs “Tony Cart” komandu un startēs KZ1 kategorijā. Šonedēļ jau notikuši treniņi šajā trasē un piedāvājam aculiecinieka video ar Šūmahera piedalīšanos.

Interesanti, ka starp 44 gadus vecā vācieša sāncenšiem ir arī 15 gadus jaunais Makss Verstapens – bijušā Šūmahera komandas biedra “Benetton” vienībā Josa Verstapena dēls.

Nevar aizmirst, ka savulaik Šūmahers bija ļoti veiksmīgs kartinga trasēs un šī kategorija vienmēr ir bijusi viena no iecienītākajām septiņkārtējam pasaules čempionam. Šūmahers 1987.gadā izcīnīja titulus Vācijas un Eiropas kartinga čempionātos, bet pēc 4 gadiem jau debitēja Formulā 1 “Jordan” sastāvā.

1 KOMENTĀRS

  1. Domāju, ka lielākie ieguvēji būs puišeļi. Jo jebkurā nozarē, pieredzējuša un laba meistara klātbūtne sniedz ļoti daudz. Visiem ir no kā mācīties. Un gan jau pats meistars arī apzinās, ka arī sportiskā zaudējuma gadījumā viņu tāpat adekvāti novērtēs.

  2. Kas par cilvēku! Citi viņa līdzgaitnieki jau čībās tikai skatās teļuku vai labākajā gadījuma ar manāmu vecumu sejā piedalās TV raidījumos, bet Mihaels Šūmahers līdz šim brīdim ir konkurētspējīgs F1 pilots. Autosporta Džekijs Čans un Van Damme!!!