Foto: Force IndiaJau šodien “Force India” komanda savā sastāvā apstiprinās vācu pilotu Adrianu Zutilu, kurš izlaida 2012. gada F1 sezonu.

“Izskatās, ka viss būs kārtībā,” vācu laikrakstam “Kolner Express” paziņojis Zutila menedžeris Manfrēds Cimmermans. “Dzirdēju, ka Nikolā Tods franču presei esot apgalvojis, ka Žils Bjanki vairs nav kandidāts uz šo vietu. Taču jāgaida paziņojums no komandas”.

Pieredzējušais Zutils un Bjanki, kurš Formulā 1 iepriekš nav startējis, bija galvenie konkurenti uz “Force India” otrā pilota vietu. Vairāku nedēļu garumā tika spekulēts, kurš kļūs par Pola di Retas komandas biedru 2013. gada sezonā, taču komanda kavējās pieņemt lēmumu.

“Tas ir sarūgtinoši,” ziņu aģentūrai “Reuters” sacīja Bjanki menedžeris Nikolā Tods. “Esmu ļoti reālistisks cilvēks, taču patiešām cerēju, ka mums izdosies iegūt šo iespēju.”

Taču nav teikts, ka Bjanki nebūs iespējas 2013. gadā debitēt Formulā 1, jo problēmas sākušās jaunajam “Marussia” pilotam Luisam Racijam. Viņa sponsori esot nokavējuši noteikto naudas iemaksas termiņu un presē izskanējusi informācija, ka brazīlieti vēl pirms sezonas sākuma varētu nomainīt Bjanki, kuram arī ir savi sponsori, vai arī Narains Kartikejans, kurš, pēc neoficiālas informācijas, pēdējās nedēļās runājis ar vairākām F1 komandām.

1 KOMENTĀRS