Foto: NASCAR media/AP1997. gada F1 čempions Žaks Vilnēvs uzskata, ka “Lotus” pilots Romēns Grožāns no savām kļūdām nav mācījies un turpinās tās pieļaut arī šosezon.

Francijas pārtāvis Grožāns, kuram izdevās tikt pie līguma pagarinājuma ar spēcīgo “Lotus” komandu arī uz 2013. gada sezonu, solījies, ka vairs nepieļaus tik daudzas kļūdas kā līdz šim, jo esot no tām mācījies. Vilnēvs ir citās domās.

“F1LV

“Grožānam ir izredzes uzvarēt tikai tādēļ, ka viņam ir neticami ātra mašīna,” portālam “rmcsport.fr” izteicies Kanādas francūzis, kurš šogad būs F1 komentētājs Francijas televīzijas kanālā “Canal+”.

Vilnēvs turpina: “Viņa vienīgā problēma ir tā, ka viņš nemācās no savām kļūdām. Mani visas šīs viņa sastrādātās muļķības pagājušajā gadā uzjautrināja. Viņš nemainījās no pirmās līdz pēdējai sacīkstei. Un man ir ļoti žēl, jo viņš ir ļoti ātrs pilots.”

Paša Vilnēva favorīts Formulā 1 ir Fernando Alonso no “”Ferrari”.

“Labākā mašīna čempionātā bez šaubām ir Adriana Ņūveja radītā “Red Bull”, taču Alonso ir vienīgais, kurš visu sacīksti spējīgs braukt uz maksimālā ātruma robežas,” viņš saka. “Kad to mēģina Fetels, viņš sāk pieļaut kļūdas. Vienīgais, kurš to spēj, ir Alonso. Pēc viņa šajā ziņā varētu ierindoties Luiss Hamiltons. Taču viņš vairs nav kopā ar “McLaren” ģimeni, līdz ar to vairs netiks aizsargāts. Tomēr viņš ir cīnītājs un domāju, ka būs interesanti.”

1 KOMENTĀRS