Foto: Aldis PutniņšSomu pilotam Heiki Kovalainenam varētu izdoties glābt savu F1 karjeru, jo pavērusies iespēja pievienoties “Marussia” komandai.

Kovalainens ziemā zaudēja vietu “Caterham” sastāvā, kas izvēlējās maksātspējīgākus braucējus, un tādu pašu ceļu gāja arī “Marussia” vienība, sastāvā pieņemot Maksu Čiltonu un Luisu Raciju. Tomēr nav noslēpums, ka Racijas sponsori ir nokavējuši noteikto naudas iemaksāšanas termiņu, kā rezultātā brazīlietis šogad visticamāk tomēr nestartēs šīs komandas sastāvā.

Šobrīd Barselonā notiekošo F1 testu aizkulisēs parādījusies informācija, ka Heiki Kovalainens jau veic sarunas ar “Marussia”, vēsta somu televīzijas kanāls MTV3, atsaucoties uz drošiem, bet anonīmiem avotiem. Turklāt jau sestdien Kovalainenam varētu tikt dota iespēja aizvadīt testus ar krievu komandas “Marussia” jauno formulu.

Britu televīzijas kanāls “Sky” tikmēr vēsta, ka Kovalainens jau paviesojies “Marussia” rūpnīcā uz sēdekļa piemērīšanu un viņam piedāvāts par brīvu aizvadīt visu 2013. gada F1 sezonu.

Presē arī pavīdējusi informācija, ka uz Racijas vakanto vietu tagad pretendē arī maksāt varošie Narains Kartikejans un Žils Bjanki, taču nav zināms, kādas ir viņu izredzes. Tāpat pavīdējusi informācija, ka Raciju varētu nomainīt Vitālijs Petrovs, tomēr viņa menedžere Oksana Kosačenko ceturtdien Barselonas testu laikā presei paziņoja, ka krievi ir tikai “Marussia” īpašnieki un praktiski nav iesaistīti komandas darbībā, bet Petrovs šogad Formulā 1 nestartēs.

1 KOMENTĀRS