Foto: Aldis Putniņš

Džensons Batons savulaik 2008.gada izskaņā apsvēra iespēju pievienoties “Toro Rosso” komandai, ir paziņojis “Red Bull” boss Kristians Horners.

“F1LV

Pēc “Honda” lēmuma 2008.gadā pamest Formula 1 čempionātu, Batons nonāca smagas izvēles priekšā, tomēr nolēma riskēt un pievienojās Rosa Brauna steigā izveidotai “Brawn GP” komandai, ar kuru 2009.gadā izcīnīja čempiona titulu.

Tomēr pirms tam Batons un viņa menedžments meklēja arī citas iespējas britam turpināt karjeru.

“Viņš tika pie līguma ar “Brawn” pašā pēdējā brīdī, taču es atminos, ka viņa menedžments mums jautāja vai “Toro Rosso” ir brīva pilota vieta,” skaidroja Horners.

Šādu faktu Horners atcerējās sakarā ar Batona sniegumu pēdējos gados – “Red Bull” boss atzina, ka britu pilots viņu pārsteidzis ar lielisko un stabilo sniegumu “McLaren” komandā.

“Komanda pirms tam stāvēja un krita par Luisu (Hamiltonu), bet šīs attiecības izplēnēja,” atzina Horners. “Man gan nav ne jausmas, cik liels faktors tajā ir bijis Džensons.”

1 KOMENTĀRS

 1. buus interesanti shosezon veerot abu Maklaren pilotu savstarpeejo ciinju. viens karstasiniigi aatrs un jauns latinos, otrs pieredzes bagaats anglju mieraa kuchieris.

  domaaju ka kvalifikaacijaas uzvaru buus vairaak Peresam, bet punktu kraajums lielaaks buus Jensem. gan jau jauneeklis iekulsies nepatikshanaas diezgan regulaari.

 2. Ja Jense būtu tai laikā tiešām uz Torro aizgājis tad uz šo brīdi viņš jau būtu Fettela komandas biedrs,Wēbera vietā.
  Domāju,ka ilgtermiņa versijā viņam tā arī vajadzēja darīt un kas zin,varbūt Pogam jau būtu divi vai pat trīs tituli kabatā.
  Bet nu ir tā kā ir,žēl vienīgi,ka RB ar to Marku auklējas…….būtu samainījuši pret Jensi,tad būtu ko redzet!

 3. Es naivs?:)Ieliec Jensi un Sebu vienādās RBR mašīnās un tad redzēsi kas ir kurš.Es nesaku,ka Sebs ir sliktāks par Jensi,bet tas ka Jense ir labāks par Marku,tur stāsta nav!Marks tak vienreiz jau izlaida reālu iespēju izcīnīt titulu-Poga nez vai tā izdarītu jo ir gan garā gan sniegumā stabīlāks par Marku.Interesanti būtu redzēt vienā komandā Jensi un Sebu……

  • jū, pagājšgad tādu stabilitāti rādīja – pēc uzvaras pirmajā posmā, viens progress vien! 🙂

   pa šiem gadiem RBR iespēju aizvietot Webbo ir bijis ka nu tik, tomēr kaut kā turas viņi pie tā švakā pilota, kas tikai 2 gados no 3 ap sezonas vidu vēl tiešām reāli cīnās par titulu, tai skaitā ir priekšā komandas biedram, nes komandai uzvaras un palīdz krāt konstruktoru kausus 😀