Foto: Mercedes

“F1LV

Sebastians Fetels ir paziņojis, ka “Mercedes” komanda gaidāmajā sezonā būs viens no favorītiem uz cīņu par augstām pozīcijām.

“Red Bull” pilots nebūt nav vienīgais, kas uzskata “Mercedes” par bīstamu sāncensi – iepriekš līdzīgus komentārus izteica arī Džensona Batons un “Red Bull” boss Kristians Horners.

“Pēdējās divās testu dienās Barselonā man beidzot bija laiks pavērot darbībā citas komandas,” skaidroja Fetels. “Niko (Rosbergs) aizvadīja lielisku pēdējo testu dienu un viņa “Mercedes” formula parādīja, cik bīstams viņš un Luiss (Hamiltons) būs šajā sezonā. Taču ir arī citi konkurenti, kas mums jāpatur acīs.”

Iepriekš arī Džensons Batons atzona, ka “Mercedes W04” modelis, kas uzrādīja ātrākos apļa laikus pēdējās divās testu dienās Barselonā, ir bijis “pastāvīgi ātrs un stabils”.

Tostarp “Red Bull” boss Kristians Horners atzina, ka Luiss Hamiltons un “Mercedes” šajā sezonā būs nopietns spēks, ar ko jārēķinās.

“Viņu mašīna izskatās ļoti ātra un ar Luisa pievienošanos “Mercedes” ir spēruši dabisku soli uz priekšu,” skaidroja Horners. “Luiss vienatnē var atstāt iespaidu uz apļa laiku un tieši tāpēc viņu arī nolīga. Esmu pārliecināts, ka “Mercedes” šogad būs nopietns spēks. Viņu galvenais uzdavums būs noturēt šo formu visas sezonas garumā, jo pēdējos gados viņi sezonas sākumā parasti ir bijuši ātri – atceramies uzvaru pērn trešajā sacīkstē Ķīnā.”

1 KOMENTĀRS

 1. Nu es jau par šito runāju kādu laiku atpakaļ un tā arī būs. Līdzīgi bija arī ar tiem pašiem Red Bull. Kad tur vizinājās Kulthards, tad bija tāda stipri viduvējība šī komanda, bet kad šis bija prom, tad rezultāti mainījās. Un ar meršiem būs tā pat. Visu cieņu Šūmim, bet kopš viņa aiziešanas merši būs pavisam cita komanda. Var jau meklēt visādus iemeslus un sakritības kāpēc tas ir tā, bet fakts paliek fakts. Un Hamiltons ir gudrs džeks, esmu pārliecināts, ka viņš zināja ko dara, kad nolēma pāriet uz meršiem. Pieminiet manus vārdus – pavisam drīz merši visus sāks pogāt…:)

  • Es arī sliecos domāt, ka ne jau uz plikiem solījumiem un naudas žūksni Luiss skrēja. Tas puisis nav muļķis un arī lēns viņš nav.

   Nav māksla pāriet uz uzvarošu komandu. Māksla ir pāriet uz komandu PIRMS tā sāk uzvarēt. Un es vēl joprojām ticu paša Hamiltona teiktajam, ka viņš grib izbaudīt to gandarījumu, kas rodas “paceļot” komandu. Tādas uzvaras ir vērtas vairāk nekā tas lielais naudas žuksnis.

  • Ar secinājumiem kurš kuru sāks pogāt varbūt būtu vērts pagaidīt apmēram līdz brīdim, kad F1 atgriezīsies Eiropas posmos, kad zināma skaidrība varētu rasties.
   Visai savdabīga ir ideja par veco pilotu ‘lāstu’uz F1 komandām :P. Droši vien šamos kādi šamaņi nobūruši :).Man gan liktos, ka, ja Merši pēkšni sāks ripot, tad tā vairāk būs Hamiltona veiksme nevis nopelns. 😛 Protams vēl jau jāredz kā Hamis izskatīsies uz Rosberga fona vai otrādi. Pogu viņš isti vienos vārtos nepogāja un diez vai Niko būs tas vieglākais peramzēns 🙂

  • Maelburnaa Fetels tochna nespiidees. taa trase ir stipri specifiska un parasti neatbilst Bullsu mashiinai.

   veelu visu to labaako gan Hamiltonam, gan Mercedes komandai! galvenais lai uzacis netiek pie uzvaraam.

   • Interesanti, kurš idiots Tev tos 10 mīnusus ir iekrāvis tiklīdz Tava atbilde šeit parādījās?!?!…:D

   • Cik noprotu, tad mīnusu licēji ir ieviesušies arī šeit… Delfu komentāros apsīkums, tad nu metas izmantot citas vietas. Komiski 🙂

   • Uij, Arcani – easy, easy…:) Priekš kam jāmētājas ar šādiem drusku aizskarošiem tekstiem?!?

   • tam Paargaujas miinusu liceejam beeninjos svilpo veejsh. nav iespeejams aizskaart to kur nekaa nauv.

    cits jautaajums ir par to, vai tas ir jaa-apspriezh shajaa cieniijamaa blogaa.

   • Es runāju daudzskaitlī tāpēc, ka tur noteikti ir vairāk par vienu personību. Pat tajā gadījumā, ja fiziskais ķermenis ir tikai viens 🙂

    Un pa lielam mani īpaši neuztrauc tas mīnusiņu skaits. Tas tikai liek aizdomāties, cik nožēlojamai ir jābūt tā cilvēka dzīvei, laikaut kam tādam tērētu laiku.

  • Nav jau jautājumu par to vai Red Bull veljoprojam ir vai nav paši ātrākie, noteikti, ka viņi tādi ir, jautājums drīzāk ir par to vai konkurence nav saasinājusies salīdzinot ar šo pašu laika posmu pirms gada, kad tikai Mclaren varēja turēt līdzi. Šogad izskatās, ka savu vārdu grasās teikt ne tikai Mclaren, bet arī Mercedes, Ferrari un Lotus.
   p.s. nebrīnīšos ja pole position paņems Hamis, tam čalim ir iekšā lidojošo apli veikt ātrāk kā jebkuram citam pat ar ne pašu ātrāko formulu

   • Zemtekstā tiek slavēts Alonso, kurš IT KĀ pagājušajā sezonā cīnījies ar mašīnu, kas nav konkurētspējīga? Smieklīgi.

 2. Pret Šūmaheru nostrādāja vienkārši plika skaudība un nekas vairāk. Viņi varēja uztaisīt titulus priekš Šūmi un pēc tam palaist Rosbergu kā nākamo. Bet tur bija cilvēki, kas labāk paši sev kājā iešauj nekā kaut ko dara Šūmja labā. Tāpēc rezultāts likumsakarīgs, kad komanda no solīdas 4. vietas 2010. gadā nokrita uz knapu 5. vietu 2012. gadā, tikai drusciņ priekšā Sauber.

  Man vienkārši nešķiet, ka Meršiem ir tāds morālais līmenis, lai spētu uzvarēt, bet no tehniskā viedokļa viņiem arī nekā nav.

 3. Laiks rādīs kas būs un kā-neticu,ka Mersis būs drūmākais konkurents Adriana ražojumam.Visdrīzāk būs tā pat kā pagāšsezon,varbūt par pāris vietām augstāk tiks Hamiltons nekā Šūmis…..arī KK kausā Merši varētu par pāris vietām pakāoties.Nu tas tā,mans subjektīvais viedoklis…..