Foto: Aldis Putniņš

Lai gan “Red Bull” komanda bija vieni no lēnākajiem pēdējos pirmssezonas testos, pēdējo trīs gadu čempioni paliek favorītu lomā uz Austrālijas GP izcīņu.

“F1LV

Barselonas pēdējos testos “Red Bull” piloti uzrādīja tikai 12. un 14.apļa laiku, tomēr gan Bernijs Eklstons, gan “Ferrari” boss Stefano Domenikalli ir pārliecināti, ka čempioni Austrālijā būs visiem priekšā.

“Es nesen runāju ar Stefano, kurš Londonā viesojās pie manis, un viņš izteicās, ka “Red Bull” joprojām ir vadošā komanda,” paziņoja 82 gadus vecais Bernijs Eklstons. “Es viņam piekrītu: viņi ir favorīti un viņi ir super konkurētspējīgi. Savukārt no “Red Bull” skatu punkta, būstamākie sāncenši atkal būs “Ferrari”.”

Arī bijušais “Renault” boss un joprojām Marka Vēbera menedžeris Falvio Briatore ir pārliecināts par “Red Bull” sniegumu.

“Vēbers man apgalvoja, ka viņi sāk ļoti labā kondīcijā,” skaidroja Briatore. “Viņš teica, ka testi bija ļoti vērtīgi un jaunais modelis RB9 ir ārkārtīgi konkurētspējīgs.”

Interesanti, ka Eklstons ir pārliecināts arī par Luisa Hamiltona izredzēm jau šajā sezonā izcīnīt uzvaras “Mercedes” sastāvā.

“Pirmkārt, jau testos viņi parādīja, ka šogad komanda ir krietni konkurētspējīgāka nekā iepriekš,” skaidroja F1 saimnieks. “Kad runāju ar viņiem par Luisa pievienošanos, teicu, ka tas ir pareizais lēmums, jo tagad visi būs pārliecināti, ka “Mercedes” ir uzvarētāju komanda. Arī Niki (Lauda) un Toto (Volfs) ir pievienojušies, tas izskatās ļoti daudzsološi – esmu pārliecināts, ka viņi būs konkurētspējīgi un būšu ļoti pārsteigts, ja nesekos arī uzvaras. Turklāt tīras uzvaras, nevis uz citu neveiksmju rēķina.”

1 KOMENTĀRS