Foto: Hendrick Motorsports

Četrkārtējais NASCAR Sprint Cup ieguvējs Džefs Gordons nežēlīgi izjokojis auto pārdevēju.

“F1LV

Sadarbībā ar Gordona sponsoru Pepsi Max tapis video klips, kurā Gordons tiek nomaskēts par pusmūža vīrieri, kurš vēlas izmēģināt “Chevrolet Camaro”. Liels ir pārdevēja šoks, kad nevainīgs testa brauciens pārvēršas mežonīgā šovā.

1 KOMENTĀRS

  1. tas moments kur Gordons apdzen mashiinu, un peec tam vinja sagriezhaas, ir aizdomiigs. tak amerikaa tiesaa vinju iesuudzeetu par taadu gaajienu uz sabiedriskaa celja. veeljovairaak tagad, kad klips ir internetaa. sudrabotaas mashiinas shoferis noteikti bija sarunaats.

  2. aizdomīga autentiskums. braugšana ir iestudēta pa iepriekš izplānotu maršutu, statisti sarunāti. JA nu tomēr pārdevējs tiek muļķots pa īstam, tad ceru, ka šādi cilvēku biedētāji reiz tiks iesūdzēti tiesā, jo var uzrauties uz sirds slimnieku, kuram šādi tīņu jautrības gājieni var beigties letāli. bet kamēr nebūs precedenti tikmēr nekas nemainīsies. UN ja nu šie klipa veidotāji par to ir aizdomājušies, tad visticamāk, ka pārdevēju tēlo nezināms aktieris.

  3. Nez… klips jau foršs, bet nepamet sajūta, ka kaut kas nav īsti riktīgi. Kaut vai tas dzērienu turētājs panelī. Jaunām tādu nav. Tieši šim lietotajam Chevrolet bija tieši šāds dzērienu turētājs? Nu labi, noskatīja pirms tam, bet ja nebūtu tā turētāja? Kur tad viņi liktu kameru??? Jeb izvēlētos citu Chevrolet (Gordons brauc ar Chevy) ar dzērienu turētāju panelī?

    p.s. tirgotājs izcili tups, kā profesionālis. Piedāvāt sporta auto džekam, kas tikai ar minivanu vien ir braucis!? Pilnīga neizpratne par klientu. Tādā vecumā lietotu auto tirgonim bija jābūt ar labāku saprašanu. Neticās…