Foto: Red Bull/Getty

“Red Bull” konkurenti nav pārsteigti redzēt, ka Pasaules čempioni atkal ir pārliecinoši ātrākie arī piektdienas treniņos pirmajā posmā Austrālijā.

“F1LV

Kamēr otrajos treniņbraucienos Fetels un Vēbers uzrādīja labākos apļa laiku, Niko Rosbergs bija trešais un labākajam rezultātam zaudēja 0,4 sekundes. Nevar aizmirst, ka astoņās testu dienās Barselonā “Red Bull” bija tālu (ap 2s) aiz labākajiem apļa laikiem. Arī Luiss Hamitlons atzina, ka bez šaubām testos “Red Bull” komanda ir apzināti slēpusi savu ātrumu.

“”Red Bull” ir iespaidīgi ātri, kā vienmēr,” skaidroja Hamiltons, kurš otro treniņu pabaeidza trases malā diferenciāļa problēmas dēļ. “Kā mēs jau gaidījām, ziemā viņi ir slēpuši savu patieso ātrumu. Viņi pēkšņi ir krietni ātrāki, taču es neteiktu, ka mēs esam pārāk tālu aiz viņiem. Tas ir iespaidīgs sasniegums: mēs pirms tam bijām ļoti tālu aiz līderiem un tagad esam ļoti tuvu līderiem.”

Arī “Ferrari” komandas tehniskais vadītājs Nikolā Tombazi gaidīja “Red Bull RB9” modeļa ātrumu. Tomēr viņš atzina, ka piektdienas apļu laikus nevar uzskatīt par galēju spēku samēru indikatoru.

“”Red Bull” parādīja, ka patiesībā viņi ir ļoti ātri, taču mēs par to nekad nešaubījāmies un jau testos to zinājām,” skaidroja Tombazi. “Taču mēs pagaidām nezinām, kāds ir reālais spēku samērs starp komandām. Tas ir nepieciešami atbilstoši apstākļi.”

1 KOMENTĀRS

  • Jo mums, patiesajiem Seba faniem, gribas, lai viņš savus titulus izcīna ar konkurēt nespējīgu bolīdu, tādā veidā ievērojami palielinot šo titulu vērtību. Citādi, vot, uzradīsies atkal kāds, kurš mēģinās Seba titulus pielīdzināt leģendārā M.Š. “krāpnieciski” iegūtajiem. Bet to mēs, patiesie S.F. fani nepavisam nevēlamies. Vot.

   • ar konkureet nespeejiigu mashiinu tu vari braukt peec bulkaam uz lielveikalu. neviens nevar uzvareet ar grabazhu.

    a tas ka Zaiga piesauks kraapnieciskumu ir tikai riita jokiem un vakara pasacinjaam 😉

   • Vai tikai pēdējais pilots, kurš ir izcīnījis titulu ar ne labāko bolīdu nebūs tas pats Šūmahers 🙂

   • Varbūt vēl ka Kimi titulu arī var ieskaitīt kā tādu. Kaut gan tur vairāk nopelnu ir pašiem Makiem 🙂