Foto: Mateusz Misza

“F1LV

Roberts Kubica ir paziņojis, ka atdotu visu savu naudu, lai tikai varētu atgriezties Formulā 1.

Vakar Varšavā notika oficiālā poļu pilota preses konference, kurā viņš paziņoja savus plānus uz šo sezonu. Kubica kopā ar stūramani Maceku Baranu startēs četros ERC čempionāta posmos, sākot ar nākamajā nedēļas nogalē gaidāmo Kanāriju salu ralliju.

Foto: Mateusz MiszaKubica arī atzina, ka noraidījis izdevīgu DTM piedāvājumu (no “Mercedes”), jo apzinājās, ka rallijs viņam nodrošinātu smagāku izaicinājumu un treniņu fiziskajā ziņā, kas ir ļoti svarīgi, jo Kubica joprpojām cer progresēt un atgriezties Formulā 1. Poļu pilots, kurš nav braucis ar F1 mašīnu kopš 2011.gada, atzīst, ka šobrīd rokas kustību amplitūda viņam ļautu ar F1 mašīnu startēt trasēs, kuras nav īpaši līkumotas – piemēram Barselonā.

“Es atdotu visu savu naudu, lai varētu atkal sēsties Formula 1 konkpitā,” paziņoja Kubica. “Šobrīd fiziski es varētu braukt tādās trasēs kā Barselonā, tomēr Monako tas nebūtu iepsējams.”

“Es ceru atgriezties Formulā 1, joprogress ir acīmredzams – šobrīd es šeit stāvu un prezentēju “Lotos”, “Citroen” un “Michelin” kopīgo rallija projektu, taču vēl pirms gada es par neko tādu nesapņoju,” skaidroja poļu pilots.

1 KOMENTĀRS