Foto: Sauber

“Red Bull” boss Kristians Horners ir paziņojis, ka FIA lēmums atlikt kvalifikāciju bija pilnīgi pamatos un pareizs.

“F1LV

Marks Vēbers un Sebastians Fetels pirmajā kvalifikācijas kārtā uzrādīja attiecīgi ceturto un septīto apļa laiku, tomēr Horners norādīja, ka mērķis nebija ātrākie laiki, mērķis bija palikt neskartiem.

“Tas bija 100% pareizs lēmums,” paziņoja Horners. “Apstākļi pastāvīgi mainījās un trasē bija ļoti daudz ūdens, bet lielākā problēma bija tā, ka gaismas daudzums tikai samazinājās un redzamība bija ļoti vāja.”

“Čarlijam Vaitingas (FIA tehniskajam delegātam) ir liela pieredze un viņš visu laiku informēja komandas par apstākļiem un savu nostāju,” turpināja “Red Bull” boss. “Arī viņš nenoliedzami zināmā mērā šaubījās par vienu vai otru lēmumu, taču pienāca brīdis, kad kvalifikācijas pārcelšana bija neizbēgama.”

“Markam trasē gadījās ekskursijas drošības joslā,” par savu pilotu darbu kvalifikācijā stāstīja Horners. “Pilotiem nācās ļoti uzmanīgi pārvietoties trasē – runa nebija par ātrākiem sekotru laikiem, bet gan par izdzīvošanu un neiekulšanos nepatikšanā.”

Jāpiebilst, ka Hornera viedoklim par FIA lēmuma pareizību piekrita visi aptaujātie piloti un komandu vadītāji.

1 KOMENTĀRS

 1. Labais, buļļi visiem priekšā!
  Fetels nu vienkārši pārliecinoši, šķērsoja finiša līniju 1 sekundi pirms rutotā karoga, tādā veidā viņam bija rezervē vēl 1 iespēja uzlabot laiku, bet nebija vajadzības … neviens nespēja nopietni apdraudēt viņa Pī One!
  Hamiltons kā vienmēr cīnās par maksimāli augstām vietām!
  Massa izpuļķēja uzacu pavēlnieku!
  Vitmāršs škiet zin ko runā, jo Batons neko nespēdams izdarīt sāka eksperimentēt ar riepu izvēli, bet tas gan neko daudz nelīdzēja – tāpat 10tais!
  Gaidam startu 8:00!
  Pagaidām izskatās, ka lietus varētu būt arī sacikstēs, vismaz mākoņu daudz un saule nespīd!