Foto: FerrariFelipe Masa ir pziņojis, ka stratēģiskais risks no Fernando Alonso puses ir ļāvis spānim apsteigt komandas biedru, tomēr “Ferrari” iejaukšanās nav notikusi.

Felipe Masa visas nedēļas nogales garumā bija nedaudz ātrāks par Alonso un arī kvalifikācijā pārspēja spāni. Startā abi izvirzījās attiecīgi uz otro, trešo vietu un pēc vairākiem mēģinājumiem Alonso tomēr nespēja tikt garām Masam.

Taču pirms otrā boksu apmeklējuma Alonso devās boksos nedaudz ātrāk un pateicoties svaigākām riepām tika garām gan Masam, gan Fetelam. Masa noliedza, ka “Ferrari” komanda ir izvirzījusi Alonso uz izdevīgāku stratēģiju, jo pats brazīlietis nevēlējies doties ātrāk boksos, uzskatot to par pārāk riskantu soli. Sākotnēji tika aprēķināts, ka no katra riepu komplekta vajag iegūt vismaz 15 apļus, kamēr Alonso devās boksos jau pēc 11 apļiem.

“Es cīnījos ar konkurentu sev priekšā, bet zaudēju pozīciju – tas vienmēr ir sarūgtinoši,” skaidroja Masa. “Ja godīgi, manuprāt, tas bija pārāk agrs boksu apmeklējums – mēs plānojām doties pēc jaunām riepām apļus trīs vai četrus vēlāk. Riepu nodilums bija visai augsts, tāpēc Alonso ļoti riskēja – taču šoreiz tas atmaksājās.”

“Trases apstākļi uzlabojās un viņam bija brīva trase priekšā – šoreiz viss bija Fernando labā,” turpināja Masa, kurš finišēja soli aiz goda pjedestāla. “Esmu nedaudz vīlies par rezutātu, taču kopumā esmu priecīgs, jo sezonu esam sākuši ļoti, ļoti pozitīvi.”

1 KOMENTĀRS

  1. A ko citu Massa teiks? Ka sarkanie akli atkal strādās uz Ferdinandu?
    Tas tā pat ir zināms,pat nevajag neko teikt!
    Smaidu izraisa te dažu labu izteiktās prognozes par to,ka Alonso dabūšot titulu,bet Ferrari KK!:) He,he,ka tik ne tā!Massu “”apspiežot”” sarkanie panāks tikai to,ka šim pazudīs vēlme vispār ko darīt,bet spāņu matadors izkal kārtējo čiku!Tad jūs redzēsiet!:)