Foto: Lotus/LAT“Lotus” komandas vadītājs Eriks Buljē apgalvo, ka nelikt darīt Kimi Raikonenam to, kas viņam nepatīk, ir vislabākais veids kā padarīt šo somu sportistu spēcīgāku.

“Nedomāju, ka šajā pasaulē ir kāds, kurš varētu norādīt Kimi, ko viņam darīt, tādēļ es nemaz netaisot to sākt mēģināt,” pēc Raikonena izcīnītās uzvaras F1 sezonas pirmajā posmā Austrālijā teica Buljē. “Vide mūsu komandā ir citāda un mēs cenšamies iedvesmot katru būt radošiem un būt pašiem sev. Un izskatās, ka tas dod labumu visiem. Kimi gadījumā mēs ierobežojam viņa pienākumos darīt to, ko viņš visvairāk ienīst.”

“F1LV

Buljē uzskata, ka arī neskatoties uz rezultātiem Raikonens šo sezonu uzsācis labāk nekā iepriekšējo, kad atgriezās F1 pēc vairāku gadu prombūtnes: “Viņš smaida vairāk… Kimi ir Kimi, viņš rada sevi arvien spēcīgāku – jau pagājušā sezona bija laba, bet tās beigās viņš bija labāks nekā tās sākumā. Tagad viņš ir tik pat spēcīgs kā aizvadītās sezonas beigās un turpinās audzēt spēku.”

Tāpat Buljē uzskata, ka “Lotus” otrā uzvara četrās aizvadītajās sacīkstēs pierāda, ka komanda pieskaitāma pie vadošajām: “Mēs skaidri pateicām, ka šogad gribam būt viena no spēcīgākajām komandām un pirmā sacīkste pierāda, ka esam spējīgi cīnīties, lai sasniegtu šo mērķi. Un mērķis mums ir trešā vieta Konstruktoru kausā.”

1 KOMENTĀRS

  1. Te gan jāpiezīmē, ka Kimis pēdējā intervijā uz pjedestāla bija ļoti runīgs. Tur bija kādi 3-4 teikumi vismaz.

    Es domāju, ka Buljē viņu vēl novērtē par zemu, man ļoti liekas, ka šis varētu būt Kimi gads 🙂