Foto: K.Calko persnonīgais arhīvsLatvijas autosporta uzlecošā zvaigzne Konstantīns Calko par savu mērķi izvirzījis startu Lemānas 24 stundu sacensībās un uzskata, ka latviešiem nav jēgas sapņot par tik lielām lietām kā Formula 1.

2012. gada pasaules vicečempions kartingā šogad aizvada otro sezonu “Radical Masters Euroseries” čempionātā. Pērn Calko ieguva titulu “Supersport” klasē, bet šogad jau pārstāv jaudīgāko klasi “Masters”, kuras čempionam 2014. gadā būs iespēja bez maksas aizvadīt Deitonas 24 stundu sacensības. Pirmajā posmā Portugālē Calko ierindojās sestajā un otrajā vietā.

“F1LV

“Manuprāt, dzīvojot Latvijā, var pat nedomātu par Formulu 1,” intervijā elektroniskajam žurnālam F1LV EMAG izteicās Calko. “Mans ceļš ir šāds – vēlos startēt Lemānas 24 stundu sacensībās un noturēties tur tik ilgi, cik vien varēšu.”

Arī viņš pirms pievienošanās “Radical Masters Euroseries” čempionātā mēģināja panākt iespēju aizvadīt kādu sezonu formulu sacīkstēs, taču saprata, ka šis prieks maksātu pārāk dārgi.

Pilnu intereviju ar Konstantīnu Calko lasi F1LV EMAG jaunākajā numurā.