Foto: CaterhamŠī brīža vājākās F1 komandas “Caterham” un “Marussia” šoziem veica sarunas par iespējamo apvienošanos.

Britu laikraksts “The Times” šo informāciju uzzināja intervējot F1 čempionāta bosu Berniju Eklstounu. Viņam tika jautāts par to, kādēļ “Marussia” joprojām nav parakstījusi sadarbības līgumu par naudas sadali, uz ko Eklstouns nemācēja atbildēt, taču īsi sniedza šo visai interesanto informāciju.

“F1LV

“Ziemā viņi gribēja apvienoties ar “Caterham”, taču ar kaut ko nav apmierināti,” teica Eklstouns. “Es nezinu, kāds tam ir iemesls.”

Arī “Marussia” komandas vadītājs Graeims Loudons šo informāciju apstiprina un arī atzīst, ka “Marussia” īpašnieki neesot bijuši mierā ar nosacījumiem, taču sīkāku komentāru nesniedz. “The Times” ziņo, ka sarunas apstājušās, jo abas komandas uzsākušas cīņu par vairākus miljonus eiro vērtajām naudas balvām.

Komandu apvienošanās ideja radusies kā, iespējams, vienīgais izdzīvošanas plāns, lai gan abas vienības šogad turpina dalību F1 čempionātā, raksta “The Times”. Nesen arī izskanēja baumas, ka “Caterham” varētu drīzumā aiziet no Formulas 1, tomēr komanda šo informāciju kategoriski noliedz.

1 KOMENTĀRS

  1. labākais iekš Caterham ir Lotus oriģinālais krāsojums.
    Bet kas ir labākais iekš Marussia es nezinu. Žēl, ka tādas mazas komandas arī īsti nedarbojas kā jauno talantu tramplīns, jo talanta vietā jāizvēlās sponsors… sanāk, ka abas peras pa nātrēm bez kādas lielākas jēgas. Vienkārši tērē lielu naudu, lai būtu iekš F1, kur TV viņus rāda tikai tad, kad avarē vai apdzen pa apli.