Foto: Aldis Putniņš

Sestdien Skonto hallē risinājās auto un moto sporta izstāde “Ready to Race”.

Uzreiz jāsaka, ka izstāde nepārsteidza ar milzīgu dalībnieku skaitu, šoviem un aktivitātēm, tomēr kā teica kāds mans kolēģis, tad kritizēt ir viegli un šoreiz vēlos izcelt pozitīvās lietas. Vispirms jāsaka paldies organizatoriem “Diamond Racing” par uzņēmību un centieniem – cerēsim, ka tas bija tikai sākums un tradīcija tiks turpināta arī nākamajā sezonā. Tāpat nevar aizmirst, ka šobrīd autosports Latvijā ir tādā pēc-krīzes situācijā, kad faktiski tas turās uz entuziastiem, kamēr auto tirgotāji joprojām ietur nogaidošu pozīciju un tas atsaucas arī uz izstādes ekspozīciju skaitu un kvalitāti.

Vēlos izcelt vienu topošo projektu, par kuru sīkāk uzzināju izstādē – “Mitjet series”, kas ir salīdzinoši zemu izmaksu mono čempionāts, kurš veiksmīgi progresē Francijā un šogad plānots aizvadīt sacīkstes arī Baltijas valstīs un Somijā. Mašīnām ir cauruļu rāmis, poliestera virsbūve, 6 pārnesumu “Sadev” sekvenciālā pārnesumu kārba, 2.0 litru Renault dzinēji un jauda sasniedz 230 zirgspēkus. Karlīne Štāla izmēģināja šos braucamrīkus Francijā un tagad kopā ar “RRC Motorsport” vadītāju Rubenu Šumējevu gatavojas jaunai sezonai. Novēlēsim izdošanos un varbūt atkal sagaidīsim kvalitatīvas, modernas un aizraujošas autošosejas sacīkstes arī Biķerniekos.

1 KOMENTĀRS

  1. Paldies organizatoriem par lielisko iespēju parādīt mūsu tehniku un aprunāties ar interesentiem, koleģiem un konkurentiem.

    Jā, pirmā izstāde nebija pārbagāta ar dalībniekiem, taču tas vien, ka kaut kas tāds notika ir cienījami.

    Ja nākamgad šāda izstāde atkārtosies (ļoti ceru) tad mēs Team JapFactory ar abām Opel Astra (viena redzama tutilbildē 🙂 noteikti būsim!

    p.s.
    Andra izliktais MitJet ir dikti interesants sporta rīks. Apsveicami, ka kāds strādā arī pie jaunām idejām un attīstības.