Foto: Singapūras GP/Sutton

“F1LV

Džensons Batons uzskata, ka Sebastiana Fetela rīcība Malaizijas GP laikā atmaksāsies vācietim sezonas turpinājumā.

“McLaren” pilots Batons intervijā “The Sun” atzina, ka bijis pārsteigts par Fetela rīcību, komandas norādījumu ignorēšanu un piebilda, ka atlikušajā sezonas daļā viņam nāksies samaksāt par savu egoismu.

“Mēs visi vēlamies uzvarēt, taču Sebastians pārstāv “Red Bull” komandu un komanda komandē parādi,” skaidroja Batons. “Turklāt iepriekš ļoti daudz reizes tas ir nostrādājis viņa labā. Es domāju, ka ilgtermiņā viņam nāksies par to samaksāt. Esmu pārsteigts par viņa rīcību.”

“Arī es nespēju viegli sagremot komandas pavēles, taču ignorēt tās – tas ir pavisam kas cits,” turpināja Batons. “Jau no sacīkstes starta viņi zināja par komandas norādījumiem. Tas ir nopietns pārkāpums. Es neesmu par viena pilota iecelšanu vadošajā lomā, taču šeit problēma ir tā, ka Fetels vispār nevēlējās ievērot nekādas komandas pavēles.”

“Kādā veidā tagad viņš atdos šo uzvaru atpakaļ Markam?” Batons atgādināja Fetela solījumu. “Es nevaru iedomāties, ka esot vadībā, Sebastians palaidīs garām Marku. Tas ir ļoti grūti un es to nespētu. Tagad viņiem ir problēma. Pat, ja viņi visu pārrunās, tas nemainīs iznākumu. Notikums paliek apziņā un tas nepazudīs. Ja pilotam ir doti konkrēti norādījumi un viņš to pilnībā ignorē, un tuklāt tas maksā komandas biedram uzvaru – tas ir nopietni!”

1 KOMENTĀRS

 1. vaina ir pashaa Horneraa, kuram nevajadzeeja sezonas otrajaa posmaa dot da jebkaadas paveeles.

  interesanti ko par shito visu epopeju domaa Diiters Mateshic. iespeejams ka vinjsh uz Horneru dusmojas vairaak nekaa uz Sebu.

 2. Te nāk prātā kāda no radiosarunām, ka “visa gonka un sezona priekšā…”, šī statistikas papildināšana par +1 SV var sezonas beigās maksāt tos 7 punktus, kad tie viņam būs vitāli nepieciešami, a Markam tad būs stipri pajāt, ko un cik viņam vajag… 😉
  ‘Es neesmu ļaunatminīgs – atriebjos un aizmirstu’ 😀

  • Zelta Teļā ir tāds zicpriekšsēdētājs Funts, latvju klasiskā literatūrā (un kino) ir tāda zelta frāze ‘direktoriņš – rīkotājiņš’..

   tādas asociācijas manā samaitātajā prātā rodas, dzirdot, ka VET iecelts tādā amatā

   • tā jau gan ir, bet fakts kā tāds stipri izskatās pēc ģenerālsponsora politiska paziņojuma visa šī ļembasta sakarā

  • Varbūt esmu atpalicis un neko nesaprotu, bet, man domāt, ka grozies kā gribi, bet KOMANDA un tās intereses ir Nr.1 jebkurā sporta veidā un ja nebūtu šīs komandas, tad nebūtu arī spēlētāja šajā komandā, tātad izriet, ka komandas spēlētājs tomēr ir Nr.2…:) Tas, ka kādam spēlētājam ir sakāpis galvā un tml. – jā, arī tas ir gandrīz katrā komandā, gandrīz katrā sporta veidā, bet šādi spēlētāji dzīvo šodienai, nevis rītdienai un bieži vien ilgi komandā nenoturās. Kāds te salīdzināja šo gadījumu ar Šumja dominanci… Es teiktu, ka tas ir neveiksmīgs salīdzinājums, jo Šūmis tomēr bija cita kaluma džeks un tā savas “NEJAUCĪBAS” biki gudrāk un inteligentāk darīja. Fetels rīkojās prasti…:)

   • Pilnīgi piekrītu! Shumim, ja komanda būtu pateikusi neapdzīt, viņš arī to nekad nedarītu. Tomēr pār viņu valdīja disciplīna.

   • Jā, tur bija mutvārdiska vienošanās pilotu starpā. Pēc idejas Airtons bija līdzīgs maita kā Sebastians, un sezonas finišā tas viņam atmaksājās.

   • maita vai ne maita, bet karmas liimenii shaada do-or-die attieksme naak par labu pasham pilotam. saciikshu dievi noteikti redz kursh veelas, un ir pelniijis uzvareet visvairaak.

    tas ir taa, gadiijumaa ja saciikshu dievi tieshaam existee. 🙂 pagaajushaas sezonas peedeejais posms liek domaat ka taa.