Foto: Lotus/LATKimi Raikonens ir viens no nedaudzajiem kandidātiem uz Marka Vēbera vietu 2014. gada F1 sezonā, paziņojis “Red Bull” komandas īpašnieks Dītrihs Matešics.

Pēc tā sauktā “Multi-21” skandāla ir kļuvis diezgan skaidrs, ka Vēbers pēc šīs sezonas pametīs “Red Bull” nometni, lai gan komandas vadība, saprotams, to atklāti šobrīd nedrīkst atzīt. Matešics intervijā “Speed Week” stāsta, ka Vēbers pats varēs izvēlēties savu nākotni un jau nosaucis iespējamos kandidātus uz viņa vietu.

“F1LV

“Tikai viņš pats izvēlēsies turpināt vai beigt karjeru,” saka Matešics. “Taču Marks noteikti ir viens no kandidātiem uz vietu mūsu komandā 2014. gada sezonā. Viņš vienmēr šeit ir gaidīts, tāpat kā jaunie un ātrie Verņē un Rikjardo no “Toro Rosso”. Piedodiet, ka mana atbilde ir tik diplomātiska un no tās nekas nekļūst skaidrāks, taču tāda šī situācija ir. Viss pārējais ir tikai baumas.”

Matešics saka, ka arī Kimi Raikonens, kuru “Red Bull” sponsorēja viņa rallija karjeras laikā, ir viens no pretendentiem uz Vēbera vietu. Turklāt nedrīkst aizmirst, ka šīs sezonas izskaņā somam beigsies līgums ar “Lotus” un komanda atklāti atzinusi, ka neko nezina par Raikonena nākotnes plāniem.

“Viņš ir jauks un ātrs pilots, tāpēc vienmēr ir viens no pretendentiem,” saka Matešics.

Laikraksta “Bild” rīcībā esošā informācija tikmēr liecina, ka Vēbers jau 2014. gadā pievienosies “Porsche” rūpnīcas komandai un startēs Lemānas sacīkstēs ar jauno LMP1 prototipu.

1 KOMENTĀRS

 1. nedomāju, ka RB pieļaus tik demokrātisku attieksmi pret Kimi, kā Lotus. Turklāt mīlulis vienmēr būs Vetels un #1 vieta ir aizņemta. Cerams, ka Kimi menedžments attapsies, JA Nu VIENĪGI, RB jau tagad nezina par kādām S.V. rotācijām saistībā ar Ferrari. Jo kā rāda prakse ,tad F1 līgumi neko nesver.

  • es domaaju ka taa arii buus ar taam rotaacijaam. iespeejams jau visai driiz Fetels iet uz Ferrari. tad Raikonenam ir visas iespeejas kljuut par Bullsu #1. arii energjeetiskaa dzeeriena reklaamai Kimi noderees lieliski. daudz vinjam liidzjuteeju.

   ljoti daudz itkaa nevainiigu maajienu ir bijushi zinjaas. Red Bull runaaja par to ka redz visi piloti grib jaat uz taa sarkanaa skudeerijas zirga, un pats Sebs ir atzinis ka vinjsh nav iznjeemums.

  • fetela pāreja uz ferrari ir jau gana aprunāta. tas nenotiks kamēr tur brauks alonso, un kam jānotiek, lai ferrari pēkšņi vēlētos atbrīvoties no alonso? to tikai puškins zina…
   es uzskatu, ka alonso aiziešanai no ferrari iniciātors būs viņš pats, ne komanda.

   • Varbūt tam arī jānotiek…Ferrari jāsagribas iegādāties Fetels…un automātiski radīsies vēlēšanās atbrīvoties no alonZo. Ne tā?

   • karloson… ko tu te suuksties. alonso lligums ar ferrari ir liidz 2016 gadam. un ka nekaa vinsh ienes labu naudu ferrari ar satander banku. taa kaa es stipri shaubos par to. jo mana skatijumaa alonso raada labus rezultaatus.

 2. @finito1
  Vēsture liecības rāda, ka Alonso tiks atlaists pirms termiņa un viņam vēl maksās algu, par to, ka viņš nebrauc.
  Tam ir pamats, jo Kimi 3 sezonās izcīnija vienu titulu, kamēr Alonso 3 sezonās nav izcīnijis nevienu.

 3. Visādi var sanākt tam spāņu matadoram, ja viņš tuvāko 2 sezonu laikā neizcīnīs titulu!
  Ferrari nav tā komanda, kam vajag tikai labu rezultātu, viņiem vajag kā minimums KK.
  Šogad Ferrari ir konkurētspējīga jau no paša sezonas starta.
  Matadors jau pirms sezonas paspēja visus brīdināt par savu super formu un mega motivāciju, tā ka jāvēro, kas no tā visa sanāks 4.mēģinājumā!