Foto: Lotus F1 Team

Žaks Vilnēvs pēc pirmajiem diviem posmiem ir nosaucis jaunu favorītu uz šī gada čempiona titulu – Kimi Raikonens.

Sākotnēji 1997.gada čempions, kurš tagad ir uzsācis TV komentētāja karjeru, par favorītiem uzskatīja Alonso un Hamiltonu, tomēr šobrīd kanādietis vairāk skatās Raikonena virzienā.

“Pirms Austrālijas es teicu, ka par titulu cīnīsies Alonso un Hamiltons, bet tagad es savu naudu liktu uz Alonso un Kimi Raikonenu,” paziņoja Vilnēvs.

Nevar gan aizmirst, ka Malaizijas GP posmā “Lotus” komandai nebija pati veiksmīgākā sacīkste, kamēr Austrālijā Raikonens izcīnīja uzvaru.

“Tas tiesa, Sepangā mums nebija veiksmīga sacīkste,” atzina komandas tehniskais vadītājs Džeimss Alisons. “Taču visu sabojāja pirmie pāris apļi, kad mēs zaudējām uzreiz pusminūti. Taču finišā Romēns Grožāns bija tikai 35 sekundes aiz uzvarētāja Fetela. Sepangas sacīkste neparādīja visu, uz ko mūsu mašīna ir spējīga.”

Tostarp abi “Lotus” komandas piloti bija vienisprātis, ka lai arī šobrīd E21 modelis ir ļoti labā formā, sezonas turpinājumā attīstības temps attiecībā pret vadošajām komandām varētu kristies, jo Enstonas komandai vienkārši aptrūksties naudas resursi. Tomēr Alisons nepiekrīt tādam viedoklim.

“Pati dārgākā lieta Formulā 1 ir atvest mašīnu un komandu uz posmu,” paziņoja brits. “Mēs turpināsim strādāt aerodinamiskajā tunelī, kas uzrāda labus rezultātus un mums būs jaunas detaļas uz katru posmu.”

1 KOMENTĀRS

  1. Nu es Kimi par favorītu nosaucu vēl pirms Villenēves 🙂 Pie tam nevis par favorītu (kas tāpat jau ir skaidrs), bet par šī gada čempionu. Redzēs, vai mēs ar Žaku izgāzīsimies kā vecas sētas vai nē…

    p.s. visprecīzākie prog

    • p.s. “visprecīzākie” F1 prognozētāji ir angļu žurnāla CAR žurnālisti – ja viņi kādam sola labu sezonu, tad tas pilnīgi un noteikti izgāžas 🙂 šogad gan neesmu viņu prognozes lasījis…

  2. vilinēvs vienmēr ir bijis interesants ”dzūvnieks”. Ja nākamo posmu uzvarētu, piemēram, hamiltons, tad viņš atkal mestu škuru uz otru pusi un teiktu, ka naudu liktu uz alonso un hamiltonu. pārāk nestabils tas vērtējums viņam pēdējos gadus.