Foto: Lotus/LAT

“Lotus” komandas īpašnieki “GenII” ir piedāvājuši pārdošanā daļu no Enstonsas komandas, ziņo “Autosprint”.

“F1LV

Itāļu žurnāls raksta, ka iegūtie papildus līdzekļi tiks novirzīti, lai varētu paturēt komandā Kimi Raikonenu arī uz 2014.gada sezonu. Nevar aizmirst, ka par 2007.gada čempiona nolīgšanu interesējas arī “Red Bull” komanda, kas pamazām atlasa kandidātus uz Marka Vēbrra vietu.

“Kimi pozīcija pēc 2013.gada sezonas būs atkarīga no ļoti daudzām lietām un nevis tikai no tā, ko saka “Red Bull”,” paziņoja “GenII Capital” īpašnieks Džerards Lopess. “Es varu jums garantēt, ka Kimi nav tāds pilots, kas neinformējot parakstīs jebkādu vienošanos ar kuru kartu. Ja mēs spēsim nodrošināt Kimi ar to, ko viņš vēlas, es neredzu iemeslu viņam pamest mūsu komandu.”

“Lotus” tēriņi pieaugs ne tikai Raikonena algas sakarā, bet arī lai noturētu komandā talantīgo tehnisko vadītāju Džeimsu Alisonu, kuru jau lenc “McLaren” komanda, kas, savukārt, meklē aizstājēju Padijam Lovam. Tāpat 2014.gada sezonā komandu izdevumi pieaugs sakarā ar jaunās paaudzes dzinēju līgumiem.

Paralēli rodas jautājums par “Toro Rosso” komandas lomu. Ja “Red Bull” vienība pilotu papildinājumu meklē citur nevis savā junioru vienībā, tad tā acīmredzot nespēj pildīt uzliktās funcijas un nodrošināt “Red Bull” ar jaunajiem talantiem. Ne velti “Autosprint” ziņo arī par mēģinājumiem atrast  “Toro Rosso” pircējus Tuvajos Austrumos.

1 KOMENTĀRS

  1. Varbūt Kimi pašam jāpaņem tās akcijas nevis jāļauj nopirkt kādam naftas baronam ! Kā Toms Krūzs filmā Pasauļu Kari nevis piekrita kādam 20 miljonu čekam, bet gan noteiktam procentam no filmas ieņēmumiem – saka, ka esot nopelnījis DAUDZ vairāk par 20 miljoniem … Kimi varētu entos gadus no sponsoru naudām pāris miljonus katru gadu paņemt plus vēl vecumdienās sev kādu amatiņu komandā piešķirt. A vēl, ja gribēs, kādreiz pēc visām inflācijām un naudas maiņām pārdot.