Foto: Mercedes/Hoch ZweiZiemā notikušo F1 testu laikā Luiss Hamiltons vēlējās apciemot savu bijušo komandu “McLaren”, taču tika izmests no garāžas.

Šobrīd Hamiltonam ir jau 28 gadi un viņš pirmo sezonu startē “Mercedes” komandā. Tomēr visas savas līdzšinējās karjeras laikā viņš atradās “McLaren” aizbildniecībā. Kopīgiem spēkiem 2008. gadā Hamiltons ieguva savu līdz šim vienīgo titulu.

“F1LV

Lai uzturētu labas attiecības, Hamiltons jau ziemā vēlējās apciemot savus bijušos darba devējus viņu boksos.

“Es gāju viņus apciemot Austrālijā,” intervijā čempionāta oficiālajai interneta vietnei “f1.com” stāsta Hamiltons. “Taču es mēģināju viņus apraudzīt arī ziemas testos Heresā, taču Sems Maikls [komandas sporta direktors] mani izmeta no garāžas. Tas nebija pozitīvi un atceroties to es nejūtos pārāk labi.”

Ir zināms, ka Hamiltonam vairs nav īpaši labas attiecības ar savu kādreizējo bosu Ronu Denisu, taču ar tagadējo “McLaren” vadītāju Martinu Vitmāršu nekādu konfliktu britam neesot.

“Martins bija lielisks,” saka Hamiltons. “Taču man jāsaka, ka kopš tā laika neesam īpaši kontaktējušies, tādēļ es viņam noteikti piezvanīšu.”

1 KOMENTĀRS

 1. nu tā laikam gan nav HAM intervijas būtiskākā daļa iekš bernija oficioza, kā heresā šo no maku boxiem palūdza iziet.

  bet zināmu sīku prieciņu, ka, izrādās, ir tomēr gudri darīts, notinoties no makiem, to nevar nepamanīt

  katrs pats savas laimes kalējs, ko vēl citu lai saka

 2. 😀 Protams, paliek atklāts jautājums, ko Hamis saprot ar jēdzienu “izmeta”. Varbūt viņam vienkārši pateica: “Luis, tu vairs neesi mūsu komandas sastāvdaļa un tāpēc kat kā nev smuki, ka tu te staigā un tusējies”. Jo maz ticams, ka viņam pateica: “Tu, motherf…, ko tu te, nodevēj, esi pazaudējis? Lasies un nemez nemēģini te kaut ko spiegot!!!” 😀

 3. Čaļus, kas ir viennozīmīgi ātri jādomā kā noturēt komandā, bet Makos kādam varbūt liekas, ka puisim jābūt viņiem lojālam un jālaiza ķepa kamēr neiedod ar kādu pa … ?
  Mersis piedāvāja labāku līgumu utt … un cilvēks rīkojās.
  Komandai būtu jāpadomā kāpēc tādi cilvēki kā Luis, Alonso, vēl viens otrs nu kā lai to pasaka – labprāt nav tur !
  Luis ir malacis, noteikti vēl svinēs ne vienu vien uzvaru.