Sebastians Lēbs piedalīsies nākamajos divos Porsche Supercup posmos, kas ir norisinās reizē ar Formula 1 Grand Prix sacīkstēm.

“F1LV

Deviņkārtējais pasaules čempions rallijā, kas šogad ir pievērsies sacīkstēm trasē un piedalās FIA GT sērijās, startēs Porsche Supercup posmos Barselonā un Monako.

Šogad Lēbs ar “McLaren” superauto savas komandas sastāvā startē FIA GT čempionātā, tomēr francūzis vēlas papildus sacīkstes, jo FIA GT sezonā ir tikai seši posmi. Lai gan FIA GT Lēbs bija viens no līderiem jau pirmajā posmā, attiecībā uz Porsche Supercup viņš nesolīja līdzīgus panākumus.

“Šis čempionāts ir jau nākamais solis uz augšu,” skaidroja Lēbs. “Es startēšu kopā ar speciem, ar kuriem būs ļoti grūti konkurēt. Barselonas trasi es nedaudz pazīstu, bet Monako es nekad neesmu braucis. Es vēlos startēt trasēs, cik daudz vien iespējams un iemācīsies, cik daudz vien spēju.”

Nedēļu pirms Barselonas posma Lēbam būs jāpiedalās trešajā plānotajā WRC posmā šogad – Argentīnas rallijā, pēc kura viņam būs liels pārtraukums līdz Francijas rallijam, kas notiek oktobrī. Paralēli rallijam, GT un Porsche Supercup Lēbs jūnijā piedalīsies Lemānas 24 stundu sacīkstē un kalnā braukšanas sacīkstē Paikspīkā “Peugeot” sastāvā.