Foto: McLaren

Kamēr “Red Bull” komandā pamazām ir pierimusi ‘Multi21’ sāga no Malaizijas GP, komandas biedru plūkšanās ir sākusies “McLaren” vienībā.

“F1LV

“McLaren” komanda izmisīgi cenšas atgriezt savu modeli uz uzvarētāju takas, bet paralēli vienības boss Martins Vitmāršs aicināja Serhio Peresu kļūt stingrākam un cīņā izmantot elkoņus. 23 gadus vecais meksikānis ņēma vērā sava bosa norādījumus, tomēr šoreiz ‘pa rokai’ pagadījās komandas biedrs Džensons Batons.

“Nomieriniet viņu!” Tāda bija Batona ziņa pa radio savai komandai pēc tam, kad abi ar Peresu cīņā par pozīcijām pirmā desmita beigās trases sadūrā, lai arī nopietnas sekas tas neradīja.

“Emocijas sacīkstē sita augtu vilni,” vēlāk atzina brits. “Es reaģētu tieši tā pat, ja tas notiktu vēlreiz. Cīņa un sāncensība bija lieliska, bet Čeko gan ne. Es teiktu, ka viņš bija pārāk agresīvs. Man tas bija pārsteigums un es neesmu vienīgais, kas tā jūtas.”

Arī komandas boss Martins Vitmāršs irntervijā “Sky” paziņoja, ka ir jau runājis ar Serhio Peresu un norādījis viņam uz pārāk agresīvo uzvedību attiecībā pret Batonu.

“Viņš pāršāva pār strīpu,” atzina Vitmāršs. “Tas nebija tas, ko mēs gaidījām.”

“Laikam es trasē biju nedaudz par agresīvu,” Peress piekrita savam bosam. “Mēs sadūrāmies ar riteņiem un tas bija pārāk riskanti un pārāk agresīvi.”

Peress sacīksē finišēja sestajā pozīcijā, bet Batons palika 10.vietā. Kopvērtējumā Batonam tagad ir 13 punkti, kamēr jaunajam komandas biedram 10. “McLaren” vienība ar 23 punktiem Konstruktoru kausa kopvērtējumā atrodas 6.vietā.

1 KOMENTĀRS

  1. Nu MaLaren jau arī kā jauna meitene – īsti nezin ko grib, tad viņiem pārāk maz agresivitātes, tad par daudz. Protams, pret komandas biedru varbūt bija par traku, bet Batons varēja tik ļoti nepretoties, ja redzēja, ka Peress bija ātrāks. Batonu arī var saprast – nepatīk, ka jaunais gurķis Peress apdzen čempionu.

  2. Kad man nav naudas,tad es nevaru,kad man ir nauda,tad es nedrīkstu!!kad tad lai….?
    Būtu Batons tomēr palaidis,norijis to krupi,necīnījās jau par pjedistālu,Serhio vismaz paņēma papildus punktus,kuru nemaz Makiem nav daudz…