Foto: F1hírek

Džensons Batons vakar Ungārijā izmēģināja “Lada” automobīli.

“McLaren” sponsora “Vodafone” pasākuma ietvaros Batons piedalījās braukšanas skolas nodarbībā un pēc demo braucieniem ar “Mercedes SL 63 AMG” sēdās pie klasiskās “Lada 1500” (VAZ-2103) stūres.

“Man patīk vecas mašīnas,” Batons izteicās vēl pirms izmēģinājuma brauciena. “Taču man šķiet, ka pienācis manas dzīves bīstamākais mirklis.”

Neskatoties uz iepriekš saņemto informāciju par to, ka šis automobīlis pilnībā neatbilst mūsdienu drošības standartiem un nespēj izturēt attiecīgus testus, Batons ar lielu smaidu veica trasi ievērojami ātrāk par vietējo TV zvaigzni.

“Man ir žēl to cilvēku, kam pieder šāda mašīna,” jokoja Batons. “Es nezinu vai tas ir normāli, bet uz paneļa deg un mirgo vairākas brīdinājuma lampiņas. Tas bija jautri – rokas bremze strādāja lieliski un tas ir pats galvenais vecā mašīnā.”

1 KOMENTĀRS

  1. un Jensem uz F1 ‘panela’ (stuures) nekad nekas nemirgo, vareetu padomaat..

    Padomju bloka labaakais ‘tautas’ auto, es uzdrosinaatos apgalvot, ibo taisiits laikos, kad kvalitaates kontrole veel kaut ko noziimeeja.

    2106 alias ‘superlukss’ bija ar lielaaku dzinekli (~1600 cc), bet tam bija arii vairaak sovietu inzenierijas ieksaa, un arii razosanas kvalitaate videejam 2106 bija sliktaaka par taa prieksteci 2103..