Jau rakstīju, ka esmu ticis pie iespējas šogad apmeklēt Monako GP akreditēta žurnālista statusā un tāpēc neliels ieskats tam, ko, kad un kur plānoju ziņot no Vidusjūras piekrastes.

“F1LV

Pirms sezonas sākuma pānoju šogad apmeklēt vismaz trīs Formula 1 pasākumus klātienē un pagaidām viss rit pēc plāna. Marta sākumā pabiju Heresā uz pirmajiem Formula 1 testiem, bet pirms divām nedēļām saņēmu akreditācijas apstiprinājumu arī uz Monako GP, kur notiks jau nākamais F1 čmepionāta posms.

No Monako šobrīd ir plānots ziņot pa vairākiem kanāliem. Vispirms jau būs teksta tiešraides jeb LIVE iekš DELFI portāla sākot jau no ceturtdienas, kad sāksies treniņi Formulā 1 (neaizmirstam, ka Monako GP grafiks atšķiras). Paralēli informācija no vietas, protams, būs arī F1LV blogā un nepaguris rakstīšu arī savā twitter kontā @F1LV.

Otrkārt, līdzīgi kā no Itālijas GP pērn Moncā, ir plānotas arī iezvanīšanās no Viasat Sport Baltic TV tiešraidēm, taču šoreiz gan treniņu, gan arī kvalifikācijas un sacīkstes laikā. Protams, kad darīšana ar sarežģītu tehniku, tad par 100% neko nevar apgalvot, taču problēmām nevajadzētu rasties.

Tāpat vairākus rakstus par aizkulišu notikumiem Monako būs iespēja izlasīt arī laikrakstā DIENA, kur regulāri rakstu nelielu sleju arī pēc Formula 1 Grand Prix posmiem.

Visubeidzot apkopojoša informācija, “komandējuma atskaite” un foto attēli, kā arī intervijas būs lasāmas nākamajā F1LV E-Žurnālā, kas nāks klajā pēc Monako GP izcīņas.

Kā vienmēr, gaidu arī lasītāju jautājumus, komentārus, atsauksmes, kas ir labs palīgs, motivators un indikators darba kvalitātei.

1 KOMENTĀRS

  1. Super! Vēlu lieliski pavadīt nedēļu droši vien visspecifiskākajā F1 norises vietā. Galvenais uzraksti par atmosfēru un izgaršo, vai tiešām un kāpēc Monako GP ir krutākā sezonas sacīkste.
    Un nočeko, kur svētdienas vakarā skatīties Indy 500 😀

  2. Obanā, tikko pamanīju šito fīču. Varbūt var kādu vārdu pieminēt par izmaksām. Jo uz citiem posmiem jau var sēdēt kaut kur zālītē un gulēt teltī vai mašīnā, bet te jau viss sanāk diezgan padārgi, ne?

    • Izmaksas uz šo posmu vidēji tiešām ir nedaudz lielākas kā uz citiem posmiem, galvenokārt dzīvošanas un ēšanas dēļ. Taču manas izmakas varētu atšķirties no līdzjutēju, jo biļete nav jāpērk. Taču šobrīd viss kopā (ceļš, naktsmītnes, internets preses centrā, ēšana u.c.) būs ap 550-650 Ls.

  3. vai būs iespējams rakstā uzzināt, cik ilgā laika posmā Monako ielās tiek uzlikta trase, un kā noris gatavošanās un loģistika tās būvēšanā? Nu, sīkāk par pašu pirms un pēc sacīkšu periodu.
    paldies