McLaren/Hoch ZweiPēc tam, kad “McLaren” apstiprināja sadarbības uzsākšanu ar motoru ražotājiem “Honda”, komanda nākusi klajā ar paziņojumu, ka vēlas pagarināt līgumu ar savu pilotu Džensonu Batonu.

Britu pilots 2009. gadā “Brawn” komandas sastāvā kļuva par F1 čempionu un jau 2010. gadā uzsāka karjeru “McLaren” sastāvā, kur brauc joprojām. Šīs komandas rindās šobrīd jau 33 gadus vecais pilots guvis astoņas uzvaras, 25 pjedestālus, izcīnījis vienu “pole position”, uzrādījis sešus ātrākos apļus un 2011. gadā čempionātā izcīnījis otro vietu.

“McLaren” direktors Džonatans Nīls paziņojis: “Džensons pie mums brauks tik ilgi, cik pats vēlēsies. Viņš perfekti atbilst mūsu vērtībām un kultūrai. Ceru, ka viņš paliks šeit arī 2015. gadā un ilgāk.”

Tikmēr labas ziņas arī attiecībā uz “McLaren” sponsoriem, jo jau šobrīd savu naudu komandā sācis iepludināt meksikānis Karloss Slims, viens no pasaulē bagātākajiem cilvēkiem. Jau Spānijas GP uz formulas aizmugurējā antispārna bija redzams “Claro Video” nosaukums, kas ir Slimam piederošs telekomunikāciju uzņēmums.

Nākotnē šī sadarbība izvērtīsies, ziņo atsevišķi avoti, un Slims visticamāk kļūs par “McLaren” galveno sponsoru. Nav šaubu, ka šī sadarbība iespējama tieši pateicoties meksikāņu pilota Serhio Peresa ienākšanai komandā. Tāpat nākotnē varētu tikt krasi mainīts “McLaren” formulu krāsojums, par ko jau vēstījām iepriekš.

1 KOMENTĀRS