Foto: Darren HeathF1 čempionāta vicelīderis Kimi Raikonens paziņojis, ka šobrīd viņam ir piedāvājumi no divām komandām, par startēšanu čempionātā 2014. gada sezonā.

“Es teiktu, ka šobrīd man ir divi piedāvājumi, lai gan Formulā 1 to nekad nevar precīzi zināt,” intervijā itāļu izdevumam “Autosprint” izteicies Raikonens. “Esmu šeit jau gana ilgi, lai zinātu, ka vienīgā svarīgā lieta ir īstajā brīdī atrasties pareizajā situācijā.”

“Lotus” vēlas pagarināt ar Raikonenu līgumu, tomēr ziņu aģentūrai “PA Sport” tās vadītājs Žerārs Lopess nesen izteicās, ka tādā gadījumā ir nepieciešams piedāvāt viņam uzvarēt spējīgu mašīnu. Pagaidām “Lotus” tādu sniedz un Lopess arī izteicies, ka Raikonens šobrīd ir viens no vislabāk apmaksātajiem pilotiem F1.

Raikonena ilggadējais menedžseris Stīvs Robertsons tikmēr uzskata, ka soms šobrīd ir “karstākais” sportists F1 pilotu tirgū.

“Kimi ir paveicis nevainojamu darbu “Lotus” komandā un nav noslēpums, ka šobrīd viņš ir karstākais pieejamais pilots uz nākamo gadu,” laikrakstam “Turun Sanomat” izteicies Ričardsons. “Kad komanda, vēlas sākt ar viņu sarunas tik ātri, tas nozīmē, ka viņš savu darbu ir izdarījis labi. Šobrīd neteikšu, vai par Raikonenu interesējas arī citas komandas, taču, ja pilots ir tik konkurētspējīgs kā viņš, tad par sportistu parasti interesējas visas vadošās komandas.”