Foto: Red Bull/Getty

Tiek ziņots, ka Sebastians Fetels Monako GP bija pirmais, kas sacēla traci slepeno testu jautājumā.

“F1LV

Niko Rosberga un Sebastiana Fetela sarunā pilotu sanāksmes laikā, “Mercedes” pilots nevilšus ieminējies par notikušajiem testiem, par ko Fetels bijis ļoti izbrīnīts un vēlāk šo informāciju nodevis savam komandas bosam Kristianam Horneram. Savukārt “Red Bull” boss jau bija tas, kas iesniedza oficiālu protestu FIA svētdienas rītā.

Vēlāk arī “Ferrari” sekoja “Red Bull” piemēram, bet pirms tam Horners paddokā tika manīts intensīvā sarunā ar Maranello vienības bosu Stefano Domenikalli. Tas izskaidro, kāpēc par testiem, kas pēc “Pirelli” vārdiem nebija slepeni, visi uzzināja tikai Monako GP sacīkstes dienā.

“Red Bull” pilots Sebastisns Fetels, kuru “Sky Sports” jau nodēvējuši par ‘jauno detektīvu’, atzina, ka šie testi noteikti ir devuši priekšrocības “Mercedes” komandai.

“Es šo situāciju uzskatu par kritisku,” paziņoja Fetels intervijā “Suddeutsche-Zeitung” avīzei. “Katrs testu kilometrs deva priekšrocības un “Mercedes” bija iespēja testēt riepas, kuras visdrīzāk tiks izmantotas jau Silverstonā. Es domāju, ka tas ir liels ieguvus attiecībā pret visām pārējām komandām.”

1 KOMENTĀRS