Publicitātes foto

Neliels ieskats Rona Hovarda filmas “Rush” tapšanas procesā.

“F1LV

Pēc vairākiem tīzeriem, kas skatāmi šeit un šeit, tagad varam pakaitināt mūsu lasītājus ar nelielu sižetu par to, kā ir tapusi filma “Rush”. Par procesu un izjūtām stāsta pats režisors Rons Hovards, kā arī abi galveno lomu atveidotāji Kriss Hemsvorts (tēlo Džeimsu Hantu) un Daniels Bruls (tēlo Nikiju Laudu). Filma kinoteātros ASV debitēs 20.septembrī. Rush.

1 KOMENTĀRS

  • Ko gan varētu filmā rādīt par mūsdienu pilotiem? Dzīvi sterilā un neapdraudētā vidē? To, kā Hamiltons vai Alonso pēc sacīkstes 101 intervijā stāsta, ka bija ‘great race’ un komanda ‘did a good job’? Bet vakarā tiek analizēta datora informācija, nevis dzerts alus un mīlētas meitenes? Smagākā drāma, ko varētu uzburt šodien, ir pilota šķiršanās no ilggadējā sacīkšu inženiera jeb ietekmīga sponsora zaudēšana. Vai šāds sižets spētu aizraut?

   • Katram laikam savas intrigas. 2007 gada Mclaren pilotu duets arī nebija nekāds saldais pārītis. Noteikti daudz, kas palika komandas iekšienē, mums nepateikts.
    Un nedomāju, ka šis stāsts tiks tik ļoti balstīts uz meiteņu izmīlēšanu vai tehniskajiem risinājumiem, bet gan uz divu cilvēku savstarpējām attiecībām, no naida līdz cieņai.
    Un tad nav svarīgi, vai tie 70 gadi vai mūsdienas.

 1. kāds zina par to, vai RUSH ir tāpati, “pasaulei vajadzīgā jaunā filma par F1”, ko pirms vairākiem gadiem klārēja Bernijonkulis?
  Ļoti ,ļoti ceru, ka nebūs holywoodhype… lai gan viss liecina pretēji. 😀

 2. Runājot par topošo filmu, milzīgs žetons veidotājiem par galveno lomu aktieru piemeklēšanu – vizuālās līdzības ir fantastiskas.
  Un, ko vēl iedomājos – šī filma noteikti ir saldais kumoss cigarešu ražotājiem. Tie nabagi taču pēdējos gados ar reklāmas aizliegumiem iedzīti pilnīgā pagrīdē. Bet te ļautiņiem pāris stundu garumā aktīvi tiks izrādīti visi šie leģendārie brendi. Moš Marlboro ir kāds slepenais filmas atbalstītājs? 😀