Foto: Aldis Putniņš

Felipe Masa ir pārliecināts, ka atgriešanās ātrajās trasēs, kā piemēram Silverstona, palīdzēs “Ferrari” komandai konkurēt ar “Red Bull” vienību.

“F1LV

Pēdējos divos posmos Monako un Monreālā “Ferrari” nav spējuši izpaust savas stiprās puses un Fernando Alonso kopā ar Felipi Masu ir zaudējuši punktu izteiksmē abiem “Red Bull” pilotiem. Taču tas nav bijis saistīts ar Maranello vienības attīstības tempa krišanos, kā uzskata masu mediji, skaidro Masa. Nākamie pāris posmi to pierādīšot.

“Es domāju, ka Silverstonā mums būs labāka situācija,” paziņoja brazīlietis. “Nevar aizmirst, ka mūsu mašīna bija ļoti spēcīga arī Barselonā un Ķīnā. Savukārt Monreāla bija ļoti atšķirīga trase no tām, kur mēs tagad dodamies. Silverstonā un Nirburgringā ir ļoti daudz vidējā ātruma un ātro pagriezienu. Es domāju, ka mēs būsim krietni konkurētspējīgāki ‘normālajās trasēs’.”

Attiecībā uz savu sniegumu, Masa ir pārliecināts, ka sākumam pietiktu ar nelielu veiksmes devu, jo notikumi pēdējos posmos vairāk ir bijuši saistīti ar neveiksmēm.

“Neesmu sajūsmā par to, kas notika – Bahreinā ar riepu, Monako divas avārijas un vēl Kanādā viena,” skaidroja Masa, kurš kopvērtējumā ir septītajā vietā. “Tagad es vēlos posmu, kurā veiksme būs manā pusē un tad es spēšu parādīt mūsu potenciālu kvalifikācijā un sacīkstē. Galvenais ir tas, ka zinu – mums ir ātruma potenciāls.”