Foto: GP3 Series

Silverstonā noslēdzies kārtējais GP3 sēriju posms, kurā igaunis Kevins Korjuss izcīnīja pole un otro vietu.

“F1LV

Pirmajā sacīkstē Kevins Korjus startēja no pirmās starta pozīcijas, tomēr startā viņam garām paspraucās gan brits Džeks Harvijs, gan arī otrs ART pilots Konors Deilijs, kurš startēja no 9.pozīcijas un izrādījas bija veicis pāragru startu. Kamēr Harvijs iekrāja pārsvaru un galarezultātā izcīnīja arī uzvaru, Korjus savu otro uzvaru ieguva cīņā pret argentīnieti Faku Regaliju un krievu pilotu Daņila Kvjatu. Sacīkstē notika vairāki incidenti, kuru dēļ piloti saņēma sodus – Karloss Sainss juniors par sadursmes izraisīšanu saņēma 10 startu pozīciju sodu, bet Korjusa komandas biedrs Patriks Kujala pat tika diskvalificēts no otrā brauciena Silverstonā. Pēc šīs sacīkste kopvērtējumā Korjuss pacēlās uz otro vietu, kur no līdera Tio Elinass atpalika tikai 6 punktus.

Otrajā braucienā pirmās astoņas pozīcijas startēja apgrieztā kārtībā un Korjuss sāka no 7.pozīcijas, tomēr startā zaudēja divas vietas un tā arī finišēja 9.vietā uzreiz aiz sava komandas biedra Āro Vainio. Tādejādi otrajā braucienā Korjuss punktus neguva. Tostarp pirmo uzvaru karjerā izcīnīja Džovanni Venturīnī, otrais bija brits Niks Jelolijs, bet trešais palika Alekss Fontana.

Kopvērtējumā Kevins Korjuss savu otro pozīciju nezaudēja – igaunim tagad 59 punkti, kamēr līderim Tio Elinasam 69 punkti. Trešais ir amerikānis Konors Deilijs, kuram Silversonā ļoti neveiksmīgs posms un kuram šobrīd 51 punkts. Nākamais čempionāta posms jau pēc nedēļas Nirburgringā.