Foto: Aldis Putniņš

“Sauber” komanda turpinās startēt Formula 1 čempionātā vēl daudzus gadus, ir apsolījis vienības dibinātājs Peters Zaubers.

“F1LV

Neskatoties uz to, ka šobrīd “Sauber” nav norēķinājušies ar saviem piegādātājiem, komandas vadītāja Moniša Katelborna dara visu iespējamo, lai jau tuvākajā laikā nodrošinātu papildus naudas plūsmu komandā. Katelborna jau divreiz apmeklējusi Maskavu, lai tiktos ar potenciālajiem investoriem, kas tuvākajā laikā varētu pievienoties komandai.

“Mēs varētu nepabeigt sezonu esošā īpašnieku statusā, taču mēs jebkurā gadījumā būsim Formulā 1 vēl daudzus gadus,” paziņoja peters Zaubers. “Sarunas ir noslēguma fāzē un esmu pārliecināts, ka tās būs veiksmīgas. Mums ir vajadzīgs liels un spēcīgs partneris. Man žēl par visiem piegādātājiem, kas nav saņēmuši savu naudu, taču mēs neesam atlaiduši nevienu darbinieku un visi algas ir saņēmuši laikā.”

Vācu prese ziņo, ka piegādātāji, kas gaidījuši savu rēķinu apmaksu jau vairākus mēnešus, šobrīd ir iesnieguši prasību tiesā par kopējo summu 1 miljons Eiro. Tostarp komandai esot vajadzīgi aptuveni 30 miljoni Eiro, lai pabeigtu šo sezonu.

Jau ziņojām, ka “Sauber” potenciālie partneri ir Krievijas banka un naftas ieguves aprīkojuma kompānija, kā arī pagaidām vārdā nenosaukts auto ražotājs Āzijā.

PAPILDINĀTS. Pirmdien “Sauber” komanda izplatīja paziņojumu par pirmo jauno partneru ienākšanu komandā. Trīs Krievijas kompānijas un fondi nodrošinās komandas nākotni Formulā 1. Krievinas Investīciju fonds, Krievijas Federācijas ziemeļrietumu reģiona attīstība fonds un Starptautiskais Aviācijas tehnoloģiju institūts ir kļuvuši par “Sauber” partneriem. Darījums paredz, ka komandas jauno pilotu programmā tiek uzņemts arī krievu pilots Sergejs Sirotkins – 17 gadus jaunais talants (viņa tēvs Oļegs Sirotkins ir Starptautiskā Aviācijas tehnoloģiju institūta vadītājs) šogad startē Formula Renault 3.5 čempionātā. Tāpat sadarbība paredz, ka “Sauber” dažādiem veidiem popularizēs 2014.gadā Sočos gaidāmo Krievijas GP posmu.

1 KOMENTĀRS

    • tad jau redzēsim, un es personīgi neredzu, kāds rezons būtu labi zināmu zīmolu (Sauber) izmest un nomainīt uz kko ekvivalentu futbola pasaules Omskas Gazmjas (kas vēlāk kļuva Gazmjasočka)

      Abramovičs tak nevēlēja Chelsea pārdēvēt vien tādēļ, ka to bij’ nopircis 100% apjomā..