Foto: IndyCar/LAT

“Chip Ganassi” pilots Skots Diksons ir izcīnījis trīs uzvaras pēdējās trīs sacīkstēs.

“F1LV

Jaunzēlandietis uzvarēja abās sacīkstēs Toronto ielās “Exhibition Place” trasē. Vēl pirms Diksona uzvaras Pokono viņš bija 92 punktus aiz čempionāta līdera, bet tagad Diksons no Elio Kastronevesa atpaliek tikai 29 punktus un ir iesaistījies cīņā par titulu.

Sacīkstes Toronto, kā jau ierasts, vairākkārt tika pārtrauktas ar avārijām un tām sekojošiem restariem, kuros ne vienmēr Diksonam veicās, tomēr “Ganassi” pilots spēja tikt garām saviem sīvākajiem sāncenšiem – Sebastjanam Burdē, Elio Kastronevesam un Vilam Pauveram.

Interesanti, ka šajā IndyCar posmā notika pamanāms jaunieviesums – starts no vietas. Sestdienas sacīkstē starts neizdevās ar pirmo mēģinājumu un tiesneši nolēma veikt ierasto startu kustībā. Uz svētdienu tika izmainīti noteikumi, lai neveiksmīga starta gadījumā varētu veikt atkārtotu startu – ar otro mēģinājumu viss izdevās un piloti veiksmīgi izkusējās, izņemot Edu Karpenteru, kurš vienīgais palika startā ar noslāpušu dzinēju.

Kopvērtējumā aiz Kastronevesa (425) un Diksona (396), tagad ir Raijans Hanters Rejs (356) un Marko Andreti (355).

Toronto 1.sacīkstes labākie momenti

1 KOMENTĀRS

  1. Vispār šis 2 braucienu formāts is cool – var veselas divas dienas pēc kārtas skatīties labas gonkas un dzert alu 😀
    Reāli priecēja Burdē – šie rezultāti viņam noteikti cels pārliecību – pēc ChampCar sabrukuma čalis bija sevi galīgi pazaudējis.
    Turpretī Pauvers krīt arvien dziļāk bedrē – it kā jau džeks cīnās labi, taču beigās viss saiet sviestā.
    (P.S. Rakstā vajag palabot – Diksons nav Kastronevesa komandas biedrs) 🙂