Foto: Aldis PutniņšSkaļākās baumas Ungārijas “Grand Prix” aizkulisēs atkal skārušas “Red Bull” komandu un tās vakanto vietu uz 2014. gada F1 sezonu. Tiek ziņots, ka sarunas ar “Red Bull” sācis Fernando Alonso.

Jau piektdien notikušas slepenas pārrunas starp “Red Bull” komandas vadītāju Kristianu Horneru un “Ferrari” pilota Fernando Alonso menedžeri Luisu Garsiju Abadu. Respektablais britu žurnāls “Autosport” no sev zināmiem avotiem noskaidrojis, ka “Red Bull” apsver iespēju izvēlēties Alonso par Sebastjana Fetela komandas biedru uz 2014. gadu.

“F1LV

Par to tika vaicāts arī pašam Horneram, kurš nemaz negrasās noliegt šo informāciju, sakot: “Visas sarunas, kas saistās ar pilotiem, vienmēr paliks konfidenciāla informācija. Tomēr ir daži braucēji, kas izrāda interesi par brīvo vietu “Red Bull” komandā.”

Uzreiz pēc tam jau izskanējis viedoklis, ka Horners gluži vienkārši tādā veidā cenšas destabilizēt noskaņojumu “Ferrari” komandas iekšienē, lai morāli novājinātu savus konkurentus cīņā par F1 titulu.

Par notikušo tikšanos tika jautāts arī “Ferrari” komandai un pašam Abadam. Šī puse apgalvo, ka pārrunas tiešām bijušas, taču tās saistītas ar “Red Bull” jauno braucēju attīstības programmas vadītāja Karlosa Sainsa juniora nākotni. Kā zināms, Abads ir menedžeris arī rallija leģendas Karlosa Sainsam dēlam.

1 KOMENTĀRS

 1. un sarkanā skudērija tā arī paliks nepacelta.. nebūtu smuki gan tā, visāki skauģi un nelabvēļi varētu malt līdz apnikumam, ka ALO tik’ uz tā siltākā mūrīša grib tikt, mašīnas un tīma attīstības labā nemaz negrib strādāt.. 🙁

   • neesmu runča musketieru zābakos fans, kas nav tas nav, bet, sarkanās skudērijas gadījumā, IMHO problēmas sakne ir kur citur

    bet, atceroties senlaikus, kad daži musketieru entūziasti svēti ticēja, ka ALO ir reņiem tas mesija un pestītājs, gribētos dzirdēt, kādu dziesmu tie dziedātu šodien.. 😀

   • Problēma ir tur, ka Alonso nav Šūmahers un tāds nav arī Raikonens, un Hamiltons ne tik. Arī Fettels nav Šūmahers, bet viņam ir noveicies ar RedBull un vismaz šobrīd viss iet kā smērēts. Un tā kā Šūmis ir veiksmīgi izmests no F1 / pats aizgājis, tad kādam citam ir jābūt nākošam labākam. Vai nakošiem labākiem. Var jau teikt, ka nav čempiontitulu, bet Top3 līmenī viņš visu šo laiku brauc, atšķirībā no citiem.

 2. Ta ir spekulacija un baumas,to pat apstiprinaaja pat hornera kungs svetdien pa RTL kanaalu.protams visaadi briinumi notiek,bet tas ir maz ticams. drizaakais tas buus rikardo,ierochu nesejs,prieksh fettela:) un shodien apstiprinajaas ka no 1 septembra saaks savu darbu james elison,no lotus:) vinsh buus atbildiigs par shasiju.

 3. nedomāju ka ALO uz RB ’14 ir kautcik reāls pasākums. Drīzāk, pēc tam kad mediji sacēla troksni ap to Abada vizīti(pilnīgi iespējams vienīgi Sainza jr. sakarā), tad Horners nolēma šito izmantot Ferrari tracināānai un ALO spiedienam uz Ferrari. Politiskās spēlītes vienvārdsakot. To netieši apstiprina Monti paraustot aiz auss ALO, sak labāk vairāk piedalies mašīnas uzlabošanā nevis te sūdzies riņķī apkārt par sliktu formulu.

  • agri rumiiti,kur tu pa radio dzirdeeji ka alonso sudzaas par formulu.ja neesi pamaniijis sakot sezonu no 2010 – 2012. tad alonso man liekas pats speeja izvilkt to sudiigo shasiju uz podiuma. nu blins ka tik alonso ir vainiigs,bet pareejie mums ir zelta gabalinji 😀

   • lasi kurā saitā gribi intervijas ar ALO – viena čīkstēšana vien – pēc šīs gonkas, kad viņam jautāja ko gribētu kā dz.d.dāvanu, šamais atbildēja: kāda cita mašīnu. Palasi intervijas, tad nevajadzēs visādas blēņas pa radio klausīties. Protams, var jau ALO vilšanos saprast – jau 4. gadu sisties kā negudram un nekādi pie tituļa netikt…

  • protams, ka nav. Vismaz tiem, kas vēl atminas AD 2007 sezonu 🙂

   Var jau būt, ka ar gadiem un sūru cīņu pieredzi ir nākusi klāt kāda nebūt atskārsme, ka visums nerotē ap komandai vairāk naudas ienesošo pilotu, bet fakc arī, ka gadu nastai augot, refleksi neuzlabojas, un reakcijas ātrums arī ne. Līdz ar ko pilotu duets ALO/VET būtu visai sprādzienbīstama kombinācija. kam to vajag..

 4. un Kimi, izrādās, iešot pie sarkanajiem 🙂

  jebkurā gadījumā, silly season sākusies ļoti jaudīgi. no top 4 komandām, tikai par makiem neko vēl neesmu dzirdējis 🙂

  tā tīri personīgo viedokli paužot – ja uz nākamo sezonu tik būtiski mainās noteikumi, tad kur īsti jēga vēl likt klāt nezināmos, lai visām vadošajām komandām pēkšņi būtu tāda motivācija mainīt pilotus?