Foto: Red Bull/GettyŅemot vērā to, ka 2014. gada sezonā F1 kalendārā gatavojas ienākt trīs jauni posmi, Indija un Koreja visticamāk tiks no tā svītrotas.

F1 čempionāta boss Bernijs Eklstouns paziņojis, ka “politisku iemeslu dēļ” posms Indijā nākamajā sezonā tik tiešām varētu nenotikt. Tagad to apstiprinājis arī Indijas motoru sporta federācijas prezidents Vikijs Čandoks, kurš gan sola, ka 2015. gadā Indijas “Grand Prix” atkal būs atpakaļ F1 kalendārā.

Tikmēr vācu izdevuma “Auto Motor und Sport” rīcībā esošā informācija liecina, ka no kalendāra tiks svītrots arī Dienvidkorejā notiekošais posms. Korejas “Grand Prix” rīkotāji kopš sacensību ienākšanas F1 ir piedzīvojuši vienus vienīgus zaudējumus, ko valsts negrasās segt no savas kabatas, turklāt korejieši ir parādā arī Eklstounam.

Kā zināms, tad 2014. gadā pēc 11 gadu pārtraukuma atkal notiks Austrijas “Grand Prix”, ko pilnībā sponsorēs “Red Bull Ring” trases un “Red Bull Racing” komandas īpašnieks Dītrihs Matešics. Tāpat pirmo reizi nākamgad notiks Krievijas posms Sočos, bet īstas skaidrības aizvien nav par Ņūdžersiju, jo amerikāņiem aizvien it kā nepietiekot naudas F1 sacensību uzrīkošanai.

1 KOMENTĀRS