Publicitātes foto

Krievijas Autosporta federācija (RAF) ir nokavējusi termiņu, kurā Starptautiskajā Automobiļu federācijā (FIA) bija jāiesniedz dokumenti par Krievijas GP organizēšanu.

Sacīkšu organizators “Omega Center” jau 24.jūlijā nodeva dokumentāciju un iesniegumu RAF, tomēr tālāk uz FIA tā netika pārsūtīta, lai gan pēdējais datums bija 31.jūlijs.

Par iemeslu šim incidentam ir līguma iztrūkums starp nacionālo fedrāciju un sacīkšu organizatoriem, kas ir obligāts priekšnosacījums, lai izslēgtu visa veida riskus, raksta rsport.ru. Abas puses joprojām nav vienojušās par vairākiem punktiem attiecībā uz finansu jautājumiem. RAF pārstāvis skaidro, ka iemesli meklējami faktā, ka “Omega Center” nevēlas iesaistīties finansu nodrošināšanā, kas nepieciešami posma sagatavošanai. Runa ir piemēram ir par 700-800 trases darbinieku sagatavošanas un apmācības kursiem pirms gaidāmā Krievijas GP.

Tostarp “Omega Center” savā preses relīzē uzsver, ka RAF ir uzstājusi uz visām komerciālām un intelektuālā īpašuma tiesībām, līdz ar to finansējums no apgabala budžeta ( “Omega Center” 100% pieder Krasnadaras abgabalam) nenodrošinās viņiem nekādas īpašumtiesības.

Neskatoties uz to, ka līgums birokrātisku problēmu dēļ nav parakstīts, šobrīd vēl ir labas izredzes sagaidīt Krievijas GP norisi laikā nākamā gada oktobrī.

1 KOMENTĀRS

 1. Moskovītu GP, jāsaka, nekad nav šķitis īpaši reāls pasākums, tā ka ziņa par ‘problēmām’ ir bezmaz vai tieši laikā.

  Par jauno GP tēmu, uzraku šādu blēņu stāstu: http://pitpass.com/49630-A-Grand-Prix-in-the-Balearics

  nobeigums spēcīgs, īsti britu melnā humora tradīcijās:

  [quote]
  Sadly, the Guardian doesn’t tell us what impact the arrests will have on the plans for the circuit but a night race in Mallorca has to be an exciting prospect, especially with the Hells Angels doing the organising.

  The gang is said to have originally moved to Mallorca in 2009 to escape police pressure in Germany.

  Over to you Bernie!
  [unquote]

  nav skaidrs tikai, kāds spicgerlai Helivelai (raksta bildē) ar šito sakars.. neba nu vienīgā slavenība, kas mitinās Baleāru salās

 2. njā. rīkotāji grib lai federācija ar’ kautko maksā, a federācija grib novākt visas autortiesības un nemaksāt neko, normāls biznesa darījums, redzēs kas tur sanāks. Nez vai LV faniem no tā kāda šķirba – HUN, BEL, GER un nākamgad cerams AUT daudz tuvāk un presumably daudz civilizētāk