Foto: DTM

Maiks Rokenfellers (“Phoenix Audi”) ar uzvaru “Moscow Raceway” ir palielinājis savu pārsvaru DTM kopvērtējuma vadībā.

“F1LV

Tuvākais ‘Rokija’ sāncensis kopvērtējumā Bruno Špengles (“Schnitzer BMW”) jau ceturtajā aplī piedzīvoja sadursmi ar Rokenfellera komandas biedru Miguelu Molinu un finišā ieņēma 19.pozīciju.

Pats Rokenfellers dienu iepriekš izcīnīja pole dēļ ātrākā apļa Q3 sesijā, jo izšķirošā Q4 sesija tika atcelta. Par iemeslu kļuva Krievijas prezidenta Vladimira Putina pārlidojums savā privātajā lidmašīnā virs trases gaisa telpas un tādēļ tika slēgta arī helikopteru satiksme.

Sacīkstē Rokenfellers bija vadībā līdz pat boksu apmeklējumam, kad vadību pārņēma Matiass Ekstroms (“Abt Audi”), kurš cerības uz uzvaru izlaida otrajā sacīkstes nogrieznī, kad viņa temps kritās un tas ļāva vadībā atkal nokļūt Rokenfelleram. Ekstroms finišēja otrais, kamēr trešais palika Augusto Farfuss (“RBM BMW”), bet labākais no “Mercedes” pārstāvjiem bija Gerijs Pafets, kurš finišēja tikai piektais.

Pilns sacīkstes video:

1 KOMENTĀRS

  1. Tika izmantota pati iespējami īsākā SPRINT konfigurācija no Moscow Raceway, izskatās ka DTM dara to pašu ko amerikosi, lai max quantumu apļus noriņķotu jūzeru priekšā! (Hokenheimā DTMā arī tika graizīta) Protams, bez idiotisma Krievlandē nekā: 1000 cara padomnieki nevar paziņot lidojumu centram, ka cara ļopenei jāuzmet līkums autodromam, jo uz Naša Raša ir beidzot friči ieradušies, un nevis ar tankiem, bet krievu mīļotajām tačkām