Foto: Ferrari

“Ferrari” prezidents Luka di Montidzemolo ir uzstājis uz sava viedokļa, ka Fernando Alonso pēc viņa kritiskajiem izteikumiem Ungārijas GP laikā, bija pelnījis nopēlumu.

“F1LV

Kā raksta spāņu prese, “Ferrari” prezidents ir ‘parāvis Alonso aiz auss’ pēc tam, kad spānis savas dzimšanas dienas svinību laikā Hungaroringā preses pārstāvjiem pajokoja, ka vienīgais, ko vēlas dzimšanas dienā ir ‘tādu mašīnu, kā viņa konkurentiem’. Šiem notikumiem bija turpinājums, jo parādījās baumas, ka Alonso ir viens no pretendentiem uz vietu “Red Bull” komandā jau 2014.gadā.

“Fernando ir lielisks pilots un es viņu pilnībā saprotu, jo viņš šajā ziņā ir līdzīgs man: viņš vienmēr vēlas uzvarēt,” intervijā “Corriere della Serra” skaidroja Montidzemolo. “Fernando šajos pēdējos gados ir daudz strādājis un viņa vilšanās, kas nāca pēc Silverstonas, kur mēs visi cerējām būt konkurētspējīgi, bija pilnībā saprotama. Taču man nepatika šī attieksme, daži vārdi un emociju uzliesmojumi. To es teicu jau iepriekš. Es vēlreiz visiem, ieskaitot pilotus, atgādinu, ka “Ferrari” ir galvenais – komanda ir prioritāte visam. Gluži kā ģimenes tēvs, es atgādinu, ka ir stingri jāievēro ģimenes noteikumi un vērtības.”

Di Montidzemolo nepažēloja arī otru “Ferrari” pilotu Felipe Masu, kurš ir 72 punktus aiz Alonso un šobrīd nopietni apdraud savas izredzes palikt “Ferrari” ģimenē.

“Felipe ir ātrs pilots un lielisks puisis,” skaidroja itālietis. “Taču mēs esam noteikuši ļoti konkrētu mērķi: mums ir vajadzīgi rezultāti un punkti. Pienāks brīdis, kad mums vajadzēs ieskatīties viens otram acīs un izlemt, ko darīt tālāk.”

1 KOMENTĀRS

  1. Sarkanajā nometnē spriedze… Vēl mazliet un uguns būs pakulās. Un tad jau bez radikālām pārmaiņām vairs neizlīdzēsies.Arī televizoru dauzīšana te nelīdzēs. Būs dažas šķiršanās itāļu gaumē :))