“Ferrari” ir paziņojuši, ka nav nekāda pamata ziņām, par to, ka Maranello vienība apsver nolīgt Kimi Raikonenu, kurš tādejādi kļūtu par Fernando Alonso komandas biedru.

“Ferrari” preses dienesta vadītājs uzsvēra, ka šobrīd komandas galvenais uzdevums ir nodrošināt Fernando Alonso iespēju cīnīties par titulu, nevis domāt par pilotu tirgu.

“Fernando cīņa par titulu ir mūsu prioritāte,” paziņoja “Ferrari”. “Piloti nav mūsu problēma pat, ja mēs izdomāsim nomainīt Felipi Masu.”

Itāļu prese, kurai ir avoti “Ferrari” augstākajos ešelonos, ziņo, ka vadība apsver Kimi Raikonenu kā ideālu Felipes Masas aizvietotāju. Šobrīd kopvērtējumā Raikonens ir otrajā vietā un līderim Sebastjanam Fetelam zaudē 38 punktus, kamēr Alonso ir trešais – vienu punktu aiz Raikonena. Tomēr Raikonena atkārtota nolīgšana būtu savas kļūdas atzīšana – savulaik 2009.gadā “Ferrari” samaksāja iespaidīgu atkāpšanās naudu, lai priekšlaicīgi lauztu līgumu ar Kimi un nolīgtu Fernando Alonso. Toreiz kompānija nolēma paturēt Felipe Masu kā Alonso komandas bieru, lai gan brazīlietis turpināja atkopšanos no smagas galvas traumas.

Šajā sezonā un pērn Kimi Raikonens ir nodemonstrējis apskaužamu stabilitāti un ir finišējis visās sacīkstēs kopš atgriešanās Formulā 1 2012.gada sākumā. Daži komandas vadošie darbinieki ir pārliecināti, ka Raikonena ienākšana “Ferrari” liks vēl vairāk saspringt arī Fernando Alonso, kurš ar Felipi Masu blakus kvalifikācijā ne vienmēr ‘izspiež’ maksimumu no mašīnas.

Kā citi kandidāti uz Felipes Masas vietu “Ferrari” komandā tiek minēti Niko Hilkenbergs, Pols di Resta, Adrians Zutils un Žils Bjanki. Visi šie piloti, izņemot debitantu Bjanki, bija starp kandidātiem uz “Ferrari” arī pērn, kad komanda nolēma pagarināt līgumu ar Masu.

1 KOMENTĀRS