Foto: Aldis Putniņš

Vācu “Sport Bild” pagājušās nedēļas nogalē paziņoja, ka “Red Bull” komānija ir nolēmusi Marku Vēberu nomainīt ar viņa tautieti Danielu Rikjardo.

Pēc vācu avīzes datiem, šī informācija, oficiāli tiks apstiprināta jau šīs nedēļas nogales izskaņā – Beļģijas GP izcīņas laikā Spa trasē.

“Diemžēl es nevaru komentēt neko vairāk par to, ka mēs Spa nāksim klajā ar preses paziņojumu,” stāstīja komandas padomdevējs Dr. Helmuts Marko.

“Es Sebu pazīstu ļoti labi,” Rikjardo paziņoja pēdējā posmā Ungārijā. “Mēs ar viņu satiekam lieliski, ik pa laikam kopā dodamies vakariņās. Par savu iespējamo statusu blakus Sebam neesmu pārliecināts. Protams, sākumā mums nevar būt vienlīdzīgs statuss, taču es esmu Formulā 1, lai kļūtu par vienu no pašiem labākajiem.”

23 gadus jaunā austrālieša pievienošanās “Red Bull” būtu tikai loģisks solis, ņemot vērā viņa iepriekšējo karjeru kompānijas jauno pilotu attīstības programmā. Tas strauji samazina arī Kimi Raikonena izvēles iespējas uz 2014.gada sezonu – soms var palikt “Lotus” vai pievienoties “Ferrari”, kas aizkulisēs sākuši meklēt aizstājēju Felipem Masam.