[box title=”BMW M3 nomainīs ar M4″ color=”#f00″]

Nākamajā sezonā DTM čempionātā BMW kompānija plāno savu M3 nomainīt ar jaunās paaudzes M4 modeļu paaudzes auto. Jaunā koncepta versija M4 kupejai tika prezentēta iepriekšējās nedēļas nogalē Kalifornijā. Savukārt M3 versija, kas parādījās 1987.gadā, attīstība šobrīd ir apturēta. M3 paaudzes modelis kopš 1987.gada ir izcīnījis 48 DTM uzvaras – pirmā ar E30 modeli tika gūta tajā pašā gadā ar Herharda Groha pūlēm Hokenheimā, bet pēdējo atnesa Bruno Špenglers šogad Špīlbergā.

[/box]

[box title=”Lēbs ar ‘McLaren’ uzvar FIA GT Series posmā” color=”#f00″]

Sebastjans Lēbs un Alvāro Parente ir izcīnījuši uzvaru kārtējā FIA GT Series posmā, kas notika “Slovakia Ring” trasē. Jau startā Parentem izdevās no astotās vietas pacelties uz otro pozīciju, bet vēlāk Sebastjans Lēbs apdzina sacīkšu līderi un izvirzījās vadībā. Lēbs un Parente pārstāv franču rallija leģendas izveidoto komandu “Sebastien Loeb Racing”, kas startē ar “McLaren MP4-12″ modeli.

[/box]

[box title=”Vikensam pirmā DTM uzvara ‘Mercedes’ sastāvā” color=”#f00″]

Kanādietis Roberts Vikenss ir izcīnījis pirmo DTM uzvaru. Pēdējā vācu salonauto čempionāta posmā Nirburgringā Vikenss, kurš savulaik kļuva par Formula Fernaulr 3.5 čempionu (pārspējot Danielu Rikjardo), atnesa uzvaru “Mercedes-Benz” komandai ļoti smagos apstākļos slapjā trasē. Pateicoties izcilai pilotēšanas mākai lietū, Vikens spēja no septītās vietas startā veikt vairākus apdzīšanas manevrus un pirmais šķērsot finiša līniju par 2 apļiem saīsinātajā sacīkstē. Otrais finišēja pole īpašnieks Augusto Farfuss, bet trešais palika vēl viens “Mercedes” braucējs Kristians Vietoris, kurš tagad pacēlies uz otro vietu kopvērtējumā, čempionāta līderim Maikam Rokenfelleram, kurš finišēja ceturtā pozīcijā, zaudējot jau 35 punktus.